Marica vila

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 62098
Typ ubytování: Vila
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Duba Kremena
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Vila Marica se nachází v zátoce Duba Kremena, cca 6 kilometrů od letoviska Klek - na privátním pozemku o velikosti 22 ha, v srdci vinohradů a olivových hájů, skrytá pohledům a se soukromou pláží.

Vila se nachází na terasách, odkud je nádherný pohled na moře. Je to ideální místo pro ty, kdo hledají soukromí, klid, relaxaci; pro milovníky nedotčené přírody, kteří chtějí si odpočinout od každodenního stresu. Vila je vhodná pro pobyt jedné větší nebo dvou menších rodin, případně pro 3 páry. S  přistýlkami možnost ubytování až 8 osob.

Vybavení vily: dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňský koutem (elektrický vařič, veliká lednice, mrazák, trouba) a s velkým rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby, dále je zde televize, WI-FI.  Možnost přidání dalších 1-2 přistýlek do obývacího pokoje. V koupelně je fén, pračka, žehlička, celá vila je klimatizovaná. Venku je  letní kuchyň: kromě grilu je zde velký plynový sporák, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, rychlovarná konvice. Na terase jsou lehátka a slunečníky.

Na místě je  možné zajistit za poplatek – úklid během pobytu, příprava tradičních dalmatinských večeří v objektu nebo jejich dovážka, automat na vodu.

Nejbližší restaurace a bar jsou vzdáleny cca 3 km, v zátoce Duba. Malý obchod je v obci Komarna – cca 4 km, větší potom v Kleku – 6 km.

Možnost zajištění výletů – např. fish piknik, foto-safari v deltě řeky Neretvy nebo rybolov. Majitelé také pořádají ochutnávky vín z vlastních vinic s 
možností zakoupení domácích produktů (víno, rakije, olivový olej).  

Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.

Vinihrad patří majiteli vily, můžete si zde natrhat víno.
Vinihrad patří majiteli vily, můžete si zde natrhat víno.
Vinihrad patří majiteli vily, můžete si zde natrhat víno.
Víno z vinohradu majitele, domácí produkt.
Víno z vinohradu majitele, domácí produkt.