Antonie hotel - snídaně 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 15001005
Typ ubytování: Pokoj
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Česká republika / Jizerské hory / Frýdlant
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Jaký je vlastně hotel Antonie?

Komorní (boutique) hotel: ano, Antonie je malým, velmi komorním, poklidným hotelem s pouhými 23 pokoji a velkorysou architektonickou koncepcí, která i při plné obsazenosti nabízí každému hostu pocit velkého prostorového komfortu, klidu.

Design hotel: Antonie je zcela nezaměnitelným designovým hotelem. Jedná se o moderní novostavbu s velmi čistým, a přesto fantazií oplývajícím designem, který ovšem plně a vždy respektuje účelnost. Ústřední je koncept motivu jedinečného stromu Aloe vera, který se prolíná hotelem v desítkách variací materiálových, v provedení 2 i 3 D, stejně jako reliéfním provedení.

Konferenční hotel: naprosto ideální hotel pro firemní a skupinové eventy, školení, meetingy, neboť hotel má přímo dedikované konferenční prostory s veškerou moderní konferenční technikou. Díky mobilním, zvukotěsným stěnám jsou konferenční sály variabilní ve své velikosti i svém počtu.
Wellness hotel: na tomto místě zdůrazněný, skutečný wellness hotel s wellness a spa objektem o podlahové ploše více než 500 m2, bazény, vířivkou, saunami, soláriem, masérnami, wellness barem..

Sport hotel: Antonie je sport hotel díky prvotřídnímu fitness, sportovnímu sálu, squashovým kurtům i tenisovému hřišti a nekonečné sportovní outdoorové vyžití

Eko hotel: Antonie je hotelem dbajícím na ekologii. Významnou část potřebné energie získává ze solárních kolektorů, využívá přírodního zdroje vody k akumulaci, zavlažování i provozu vlastního zábavného potůčku. Hotel je obklopen mnoha tisíci metry zelených luxusně udržovaných trávníků a další vegetace a koupacího eko biotopu.

Svatební hotel: velikostní, dispozičním řešením, svou unikátní jedinečnou architekturou je Antonie optimálním hotelem pro pořádání svateb s obřadem, hostinou i ubytováním. Řada zákoutí v interiéru i exteriéru přímo vybízí k originálnímu netradičnímu a nezapomenutelnému svatebnímu obřadu pod staletými lípami, na molu u biotopu, na zahradách…

Rodinný hotel: rodiny s dětmi jsou na Antonii vždy vítány. Díky mimořádně prostorným pokojům není i pro delší pobyt kvalitní přistýlka překážející součástí pokoje. V případě více dětí se nabízí vnitřní propojení dvou sousedních pokojů ve velmi prostorný a luxusní apartmán, ve kterém mají soukromí jak rodiče, tak děti. Dětem je přizpůsobena část jídelního lístku, děti milují náš wellness a vodní atrakce v něm, magnetem pro ně je přírodní, avšak regulovaný meandr potůčku protékajícího hotelovými zahradami. Samozřejmě je dětem k dispozici velké a bezpečné dětské hřiště. Naprostým hitem je neuvěřitelná kombinace stanování s luxusem. V letním období nabízíme rodinám s dětmi veškerý luxus hotelového pobytu s možností stanování a pravého táboření!

 

Nabízíme 23 pokojů pro 2 až 6 osob. Ve všech pokojích (kromě Wellness pokojů) je klimatizace, v každém naleznete minibar, LCD TV (základní CZ a DE programy), Wi-Fi, bidet, fén.  

2L pokoje Standard až 40 m2 / Hlavní budova
Pokoje o celkové rozloze až 40 m2 se nachází v hlavní budově, odkud máte neuvěřitelný výhled na celé město Frýdlant včetně zámku a panoramat Jizerských hor. Všechny pokoje mají celoprosklenou jižní stěnu, za kterou se nachází soukromá terasa. Můžete si vybrat pokoj v přízemí s přímým vstupem do zahrady, nebo vše sledovat z výšky 1. patra. Možnost přistýlky. 

2L pokoje Design až 57 m2 1.patro: 308,309,310,311 / Hlavní budova
Tento velmi prostorný designový pokoj má v sobě integrovanou přenádhernou celoprosklenou koupelnu s volně stojící romantickou vanou. Interiér je z ušlechtilých přírodních dýh a přírodního kamene. Výhled budete mít do hotelových zahrad a na venkovní biotop. Pokoje mají pracovní stůl, možnost přistýlky, jsou bez terasy.

2L pokoje s krbem až 40 m2 1.patro: 306,307 / Hlavní budova
Jedinečnost těchto dvou komfortních pokojů je v krásném vestavěném kamenném krbu. Pokoje se nachází v 1.patře v hlavní budově a mají tak okouzlující výhled na celé město Frýdlant, zámek i Jizerské hory. Večerní posezení u sklenky dobrého vína a rozpáleného krbu si tak můžete maximálně vychutnat. Pokoje mají pracovní stůl a terasu, možnost přistýlky. 

2L pokoj s širokou postelí až 40 m2 přízemí: 101, 108 / Hlavní budova
Pokoj ideální pro ty z Vás, kteří si potrpí na dostatek spánkového prostoru. Komfortní postel o velikosti SUPER KING toto opravdu nabízí. Ubytování je situované v přízemí hlavní budovy a pokoj tak má přímý vstup do hotelové zahrady či na tenisový kurt. Nechybí okouzlující výhled na Jizerské hory a město Frýdlant, vlastní terasa se zahradním nábytkem, pracovní stůl, možnost přistýlky.

2 L pokoj Antonie 1. patro: 301 / Hlavní budova
Pokoj Antonie s označením 301 je v celém hotelu jediný svého druhu. Je nadstandardně prostorný, disponujeme vlastním kamenným krbem, soukromou terasou s výhledem na frýdlantská zámek a Jizerské hory, obrovskou postelí o rozměrech SUPER KING a nejen sprchovým koutem, ale i vanou. Pracovní stůl, možnost přistýlky.

2L pokoj Wellness  / Wellness budova
Tyto pokoje se nacházejí ve wellnessové budově hotelu Antonie a jsou tak v nejbližší možné vzdálenosti od bazénu a biotopu. S hlavní budovou jsou propojené 70 m podzemní chodbou, kde na Vás čeká nevšední zážitek. Pokoje disponují předokenními roletami, froté župany i fénem. Interiér je z ušlechtilých přírodních dýh a přírodního kamene. Tento typ pokoje nemá klimatizaci a terasu.  

2 L pokoj Bezbariérový 40 m2, přízemí: 104, 105 / Hlavní budova
Hotel Antonie disponuje 2 plně přizpůsobenými bezbariérovými pokoji, které jsou vhodné i pro vozíčkáře. Pokoje se nachází v přízemí a mají tak zajištěn volný bezbariérový stup do hotelových zahrad. Do ostatních pater, restaurace i recepce se dostanete pohodlně výtahem. Interiér pokojů je z ušlechtilých přírodních dýh a přírodního kamene. Výhled mají na zámek, město i Jizerské hory a disponují také vlastní předzahrádkou. Tento typ pokoje nemá terasu. 

Rodinné apartmá  přízemí nebo 1. patro / Hlavní i Wellness budova
Rodinné apartmány hotelu Antonie jsou vždy tvořené dvěma propojenými dvoulůžkovými pokoji. Můžete si vybrat pokoj v přízemí s přímým vstupem do zahrady, nebo vše sledovat z výšky 1. patra, v obou případech terasa. V každém z pokojů je možnost přistýlky, v případě nutnosti lze až 4 přistýlky (pro děti).  

Celodenně otevřená restaurace si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Vždy a u každého jídla ví, z jakých surovin a z jakých zdrojů je připravováno. Soukromí salónku Paraboloid (na objednávku) je naprosto výjimečné. Panoramatický výhled na Jizerské hory a zámek je přímo okouzlující a ve spojitosti s degustační večeří při svíčkách naprosto fantastický. Za pěkného počasí milují hosté posezení na prostorné jižní terase se 180 stupni výhledu do krajiny frýdlantského výběžku, ochranu před přímým sluncem poskytují futuristické stínící plachty. Ubytovaní hosté se mohou těšit na letní grilování, které je tak příjemným zpestřením. Hotelová vinárna je otevřena široké veřejnosti. Štípaný dub, kožená křesílka a celoprosklená vinotéka zaručuje to pravé místo k posezení. Milovníci vína najdou v naší vinotéce například vynikající sauvignon blanc Marlborough Nový Zéland, nebo z červených vín Primitivo di Manduria a Negro Amaro Puglia Itálie.
Wellness&Spa Concept hotelu Antonie nabízí bazén s vodoléčbou, venkovní biotop, masáže, vířivku, finskou saunu, infrasaunu, parní lázeň, relaxačbní místnost, perličkovou koupel, suchou masážní vanu, turbosolárium, wellness bar. Sportovní zóna nabízí squash, badminton, tenis, fitness, tělocvičnu. K dispozici jsou též konferenční prostory. Ať už přímo ve Frýdlantě nebo v rámci Jizerských hor se nabízí nespočetné množství příležitostí k vycházkám, nauřným stezkám, výletům, zážitkové turistice (např. Frýdlantská rozhledna, zámek Frýdlant, Jizerskohorské techniocké muzeum, skanzen, Berzdorfer See atd.).
 

 

Cena obsahuje

v pokoji - ubytování za osobu v dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky
v apartmá - ubytování 2 dospělých a 2 dětí ve čtyřlůžkovém apartmánu s možností přistýlek
snídaně: bufet
vstup do wellness &Spa (procedury za úhradu)
sport zóna
klimatizace
Wi-Fi
ručníky a jejich výměna
každodenní úklid
závěrečný úklid
parkovné

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK 12 Kč noc/dospělá osoba - platí se na místě v recepci

Poznámka

Přistýlky jsou na předchozí vyžádání.
Dítě do 3 let bez nároku na služby - na vyžádání - ZDARMA
Dětská postýlka pro dítě do 3 let - na vyžádání - ZDARMA
Domácí zvíře - na vyžádání - za poplatek
Brzký check in - na vyžádání - za poplatek
Prodloužený check out - na vyžádání - za poplatek

Salónek Paraboloid
Designový pokoj
Designový pokoj
Pokoj s krbem, pokoj Antonie
Wellness pokoj
Bezbariérový pokoj
Bezbariérový pokoj
Bezbariérový pokoj
Vinárna
Vinárna
Vinárna