Montanie resort - pokoje 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 15001020
Typ ubytování: Pokoj
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Česká republika / Jizerské hory / Desná
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, dětské hřiště, restaurace, vinárna, wellness centrum
Sport v blízkosti: cyklistika, turistika

Informace o zájezdu

MONTANIE RESORT

„Alpy vám v Jizerkách nevykouzlíme, ale alpské luxusní ubytování už máme!“ Jde o první jizerskohorský resort.

Fantastické ultra luxusní horské ubytování v pokojích a apartmánech, které nemá v Jizerkách srovnání. Bezkonkurenční lesní areál resortu při přehradní nádrži Souš. Ideální výchozí bod k cyklo i pěší turistice do celých Jizerských hor, nástupní místo upravované běžkařské zimní stopy.

Z původního rekreačního zařízení státu Darré vznikl hotel Montanie. Své stálé hosty uchvacoval zejména bezprostředním kontaktem s jizerskohorskou přírodou, plnil svým jednoduchým uspořádáním a čistotou roli dobrého horského hotelu. Nyní se hotel změnil v resort Montanie. Renovací, opravami, údržbou a novou koncepcí designu se jako zázrakem bývalý průměrný hotel stává bezkonkurenčním horským resortem, který nabízí nejlepší ubytování a zázemí v Jizerskýh horách.

Veškeré stavby v resortu jsou příjemně rozptýleny v části areálu a podstatnou část areálu tvoří vzrostlý smrkový les, plynule přecházející do státních lesů. Jednotlivé ubytovací stavby mají kapacitu 2 až 12 pokojů nebo apartmánů, přičemž každý ubytovací objekt je svým uspořádáním jedinečný.

„Naší vášní je dřevo“ Jako nezaměnitelný sjednocující prvek resortu je unikátní zevní dřevěný obklad obytných budov, ke kterému se využívá výlučně odpadní (palivové) dřevo z výroby trámů, hranolů a fošen. Dřevo najdete spolehlivě hned v několika podobách v každém pokoji či apartmánu. Nejenže máme dřevěná okna, naprostá většina pokojů má ušlechtilou podlahu z olejovaného dřeva, většina pokojů má část stěn obložené dřevěnými materiály. Z masivního dřeva jsou stoly, židle, lavice i solitérní dřevěné artefakty.

Navíc pro vás má překvapení v podobě obnoveného Wellness&Spa (vnitřní nerezový bazén s protiproudem, Whirlpool, pára, finská sauna společná, finská sauna soukromá, sluneční terasa, relaxační místnost).

 

TYPY POKOJŮ:

2L pokoj - malý (24 m2): V těchto útulných pokojíčcích v budově B, C a D resortu montanie najdete především klid, pěkné výhledy na různé světové strany a široký výběr různých uspořádání pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny novými nadstandartně velikými lůžky 1x 2,1m se zdravotními matracemi, mají luxusní koupelny všechny vybavené skleněnými sprchovými kouty a bidety. Hosté v objektu B profitují z možnosti využít přímo v objektu se nacházející saunu, aniž by museli vycházet ven. Hosté v budově C a D mají v těsné blízkosti i bazén.

2L pokoj - střední (27 m2): V těchto středně velkých pokojích resortu montanie najdete především klid, pěkné výhledy na různé světové strany a široký výběr různých uspořádání. Všechny pokoje v objektech B,C a D jsou vybaveny novými nadstandartně velikými lůžky 1x 2,1m se zdravotními matracemi, mají luxusní prostorné koupelny všechny vybavené skleněnými sprchovými kouty a bidety. Hosté v budově B profitují z možnosti využít přímo v objektu se nacházející saunu, aniž by museli vycházet ven a hosté v budově C a D mají v těsné blízkosti i bazén.

2L pokoj - velký (32 m2): V těchto velkých pokojích nacházejících se v budovách B, C a D resortu montanie najdete především klid, pěkné výhledy na různé světové strany a široký výběr různých uspořádání. Všechny pokoje jsou vybaveny novými nadstandartně velikými lůžky 1x 2,1m se zdravotními matracemi, mají luxusní prostorné koupelny všechny vybavené skleněnými sprchovými kouty a bidety. Hosté v budově B profitují z možnosti využít přímo v objektu se nacházející saunu, aniž by museli vycházet ven a hosté v budově C a D mají v těsné blízkosti také bazén.

2L pokoj - štítový (23 m2): Ve zcela nově designované budově A (hlavní budova resortu) se nachází nová recepce, dvě nové restaurace, bar i nové modulární konferenční prostory. Hosté bydlící na hlavní budově tak profitují z bezprostřední blízkosti klíčového zázemí resortu. Štítový 2L pokoj A7 s velkým štítovým oknem. Strop pokoje otevřený až do hřebenu střechy dává pokoji mimořádnou prostorovou dimenzi. Nechybí luxusní prosklená koupelna.

2L pokoj - jezerní (27 m2): Ve zcela nově designované budově A (hlavní budova resortu) se nachází nová recepce, dvě nové restaurace, bar i nové modulární konferenční prostory. Hosté bydlící na hlavní budově tak profitují z bezprostřední blízkosti klíčového zázemí resortu. Jezerní pokoj A4 je útulný pokoj “akorát pro dva” s luxusní koupelnou a prostornou lodžií.

Důležité: Vážení hosté, nacházíte se v srdci Jizerských hor uprostřed vzrostlých lesů a divoké přírody, berte prosím na vědomí, že pokrytí mobilního i datového signálu je u nás téměř nulové.

 

Cena obsahuje

ubytování 1 osoby/noc v pokoji pro 2 osoby - při plném obsazení
do 1.12.2020 snídaně
od 1.12.2020 polopenze
vstupy do Wellness&Spa v resortu Montanie

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
místní turistická taxa 15 Kč noc/dospělá osoba - povinný příplatek - platí se na místě v recepci

Poznámka

Přistýlky jsou na předchozí vyžádání - za příplatek
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu (na vyžádání) - ZDARMA
Dětská postýlka pro dítě do 3 let (na vyžádání) - ZDARMA do 1.12.2020
Dětská postýlka pro dítě do 3 let (na vyžádání) - za příplatek 200 Kč/noc od 1.12.2020
Domácí zvíře (na vyžádání) za poplatek 500 Kč/noc
Brzký check in (na vyžádání) za poplatek 990 Kč
Prodloužený check out (na vyžádání) za poplatek 990 Kč

Ztráty jsou zpoplatněny následovně:
- ztráta karty: 200 Kč
- ztráta županu: 1.000 Kč
- ztráta/zničení osušky: 250 Kč
- ztráta/zničení ručníku: 180 Kč
- Ztráta klíče od šatní/lyžařské skříňky: 300 Kč

Pokoj malý
Pokoj malý
Pokoj střední
Pokoj střední
Pokoj střední
Pokoj střední
Pokoj velký
Pokoj velký
Pokoj velký
Pokoj velký
Pokoj velký
Pokoj velký
Pokoj velký
Pokoj velký
Pokoj velký
Pokoj štítový
Pokoj štítový
Pokoj štítový
Pokoj štítový
Jezerní pokoj 2 L
Jezerní pokoj 2 L
Jezerní pokoj 2 L
Jezerní pokoj 2 L
Jezerní pokoj 2 L plus
Jezerní pokoj 2 L plus
Restaurace
Restaurace
Restaurace
Restaurace
  • aperitiv bar
  • dětské hřiště
  • restaurace
  • vinárna
  • wellness centrum