Montanie resort - apartmány 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 15001025
Typ ubytování: Apartmán
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Česká republika / Jizerské hory / Desná
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, dětské hřiště, restaurace, vinárna, wellness centrum
Sport v blízkosti: cyklistika, turistika

Informace o zájezdu

MONTANIE RESORT

„Alpy vám v Jizerkách nevykouzlíme, ale alpské luxusní ubytování už máme!“ Jde o první jizerskohorský resort.

Fantastické ultra luxusní horské ubytování v pokojích a apartmánech, které nemá v Jizerkách srovnání. Bezkonkurenční lesní areál resortu při přehradní nádrži Souš. Ideální výchozí bod k cyklo i pěší turistice do celých Jizerských hor, nástupní místo upravované běžkařské zimní stopy.

Z původního rekreačního zařízení státu Darré vznikl hotel Montanie. Své stálé hosty uchvacoval zejména bezprostředním kontaktem s jizerskohorskou přírodou, plnil svým jednoduchým uspořádáním a čistotou roli dobrého horského hotelu. Nyní se hotel změnil v resort Montanie. Renovací, opravami, údržbou a novou koncepcí designu se jako zázrakem bývalý průměrný hotel stává bezkonkurenčním horským resortem, který nabízí nejlepší ubytování a zázemí v Jizerskýh horách.

Veškeré stavby v resortu jsou příjemně rozptýleny v části areálu a podstatnou část areálu tvoří vzrostlý smrkový les, plynule přecházející do státních lesů. Jednotlivé ubytovací stavby mají kapacitu 2 až 12 pokojů nebo apartmánů, přičemž každý ubytovací objekt je svým uspořádáním jedinečný.

„Naší vášní je dřevo“ Jako nezaměnitelný sjednocující prvek resortu je unikátní zevní dřevěný obklad obytných budov, ke kterému se využívá výlučně odpadní (palivové) dřevo z výroby trámů, hranolů a fošen. Dřevo najdete spolehlivě hned v několika podobách v každém pokoji či apartmánu. Nejenže máme dřevěná okna, naprostá většina pokojů má ušlechtilou podlahu z olejovaného dřeva, většina pokojů má část stěn obložené dřevěnými materiály. Z masivního dřeva jsou stoly, židle, lavice i solitérní dřevěné artefakty.

Navíc pro vás má překvapení v podobě obnoveného Wellness&Spa (vnitřní nerezový bazén s protiproudem, Whirlpool, pára, finská sauna společná, finská sauna soukromá, sluneční terasa, relaxační místnost).

 

TYPY APARTMÁNŮ:

4L srubový apartmán větší: (77 m2), Srubový objekt F  je romantickým  zázemím pro dvojice až 5 členné rodiny s mimořádně luxusním designovým interiérem, oddělenou obytnou částí s kuchyňským koutem a samostatnou ložnicí. Pomyslnou třešinkou na dortu je v každém z obou apartmánů krb na dřevo a prostorná krytá terasa s výhledem do panenského přírody. Maximální soukromí v apartmánech F zajišťuje důmyslné umístění objektu ve vzrostlém smrkovém lese.

4L srubový apartmán menší: (52 m2) V objektu G jsou pouhé 4 apartmány. Žádný host se neubrání ohromení prostorovou velkorysostí apartmánů. Každý z partmánů je tvořen rozlehlým přízemím (předsíň, koupelna, plně vybavená kuchyň, obytná zóna s pohovkou, křesílky, klidová zóna s dvěma lůžky, a vestavěnou prostorná galerie s dalšími dvěma (nebo třemi) lůžky. I v případě apartmánů G jsou třešinkou na dortu prostorné kryté jižně orientované terasy s výhledem k resortnímu rybníčku a les.

4L apartmán Souš: (50 m2): Ve zcela nově designované  budově A (hlavní budova resortu) se nachází nová recepce, dvě nové restaurace, bar i nové modulární konferenční prostory. Hosté bydlící na hlavní budově tak profitují z bezprostřední blízkosti klíčového zázemí resortu. Apartmány Souš “A1, A2, A3 a A6” pro 2 až 4 osoby jsou mimořádně prostorné a luxusní. Každý apartmán o celkové ploše více než 50m2, přičemž  každý je členěn na klidovou část s lůžky, obytnou část s pohodlnou pohovkou a křesílky, jídelní kout s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním stolem. K úplné pohodě hostů pak přispívají na západ k přehradě Souš otevřené lodžie či balkón.

4L Wellnessový apartmán: Ve vedlejších budovách C a D se nachází zázemí wellness, spa i krásná sluneční terasa. Apartmány se nacházejí v přízemí a jsou tak v té nejbližší možné dostupnosti bazénu.Tyto Wellness apartmány v budovách C a D jsou určené pro 3-4 osoby, ideálně pro rodiny s dětmi. Skládají se ze dvou propojených pokojů, přičemž každý z pokojů má také své sociální zázemí. Jsou prostorné a luxusní. Všechny apartmány jsou vybaveny novými nadstandartně velikými lůžky 1x 2,1m se zdravotními matracemi, mají luxusní prostorné koupelny všechny vybavené skleněnými sprchovými kouty a bidety.

Důležité: Vážení hosté, nacházíte se v srdci Jizerských hor uprostřed vzrostlých lesů a divoké přírody, berte prosím na vědomí, že pokrytí mobilního i datového signálu je u nás téměř nulové.

 

Cena obsahuje

ubytování 1 osoby/noc v apartmánu pro 4 osoby - při plném obsazení
do 1.12.2020 snídaně
od 1.12.2020 polopenze
vstupy do Wellness&Spa v resortu Montanie

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
místní turistická taxa 15 Kč noc/dospělá osoba - platí se na místě v recepci

Poznámka

Přistýlky jsou na předchozí vyžádání - za příplatek
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu (na vyžádání) - ZDARMA
Dětská postýlka pro dítě do 3 let (na vyžádání) - ZDARMA do 1.12.2020
Dětská postýlka pro dítě do 3 let (na vyžádání) - za příplatek 200 Kč/noc od 1.12.2020
Domácí zvíře (na vyžádání) za poplatek 500 Kč/noc
Brzký check in (na vyžádání) za poplatek 990 Kč
Prodloužený check out (na vyžádání) za poplatek 990 Kč

Ztráty jsou zpoplatněny následovně:
- ztráta karty: 200 Kč
- ztráta županu: 1.000 Kč
- ztráta/zničení osušky: 250 Kč
- ztráta/zničení ručníku: 180 Kč
- Ztráta klíče od šatní/lyžařské skříňky: 300 Kč

budova F
budova F
Srubový větší budova F
Srubový větší budova F
Srubový větší budova F
Srubový větší budova F
Srubový větší budova G
Srubový větší budova G
Srubový větší budova G
Srubový menší budova G
Srubový menší budova G
Srubový menší budova G
Výhled Souš budova A
Výhled Souš budova A
Výhled Souš budova A
Budova A
Výhled Souš budova A - APT A1
Výhled Souš budova A - APT A2
Výhled Souš budova A - APT A3
Výhled Souš budova A - APT A6
Wellness apartmán
Wellness apartmán
Wellness apartmán
Wellness apartmán
restaurace
restaurace
restaurace
  • aperitiv bar
  • dětské hřiště
  • restaurace
  • vinárna
  • wellness centrum