Belvedere apartmány - BUS 

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 10350
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Vrsar
Doprava: Autobus
Vybavení: bazén dětský venkovní sladká voda , bazén venkovní sladká voda , obchody různé, přístaviště pro čluny, recepce centrální, restaurace a lá carte
Sport v hotelu: aquaaerobic, minigolf, půjčovna jízdních kol, ranní gymnastika, škola tance, túry na kolech, vodní sporty
Sport v blízkosti: hřiště pro míčové hry, potápění, stolní tenis, tenisové dvorce

Informace o zájezdu

Komplex Belvedere má překrásný pohled na panorama Vrsaru a je jenom 0,5 km vzdálen od městečka. Pavilony jsou obklopeny zelenou vegetací, která postupně klesá k upraveným plážím.

Pokoje v pavilonech (JINÁ ŠŇŮRA ZÁJEZDŮ) mají balkony směrované na moře (ve výhledu místy brání vzrostlé stromy), SAT/TV, telefon, vysoušeč vlasů, trezor, malou ledničku, klimatizaci, WI-FI internet. Pokoje jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky (rozkládací gauč/rozkládací křeslo). Pokoje Premium jsou v 1. řadě u moře. 

Apartmány jsou pro 3-6 osob a všechny mají balkon, sociální zařízení, kompletně vybavenou kuchyň/kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby a kávovaru, SAT/TV, telefon, trezor, WI-FI internet, vysoušeč vlasů, klimatizaci. Studio je jedna místnost,  kde je obývací část oddělena pouze skleněnou stěnou, přistýlka je rozkládací křeslo. Apartmán typu N41 C má dvoulůžkovou ložnici a obývací pokoj s rozkládacím gaučem až pro 2 dospělé osoby. Stejné složení má i APT typu N41, je ale prostornější. APT typu N31+ B má jednu dvoulůžkovou ložnici a přistýlku v obývacím pokoji (rozkládací křeslo maximálně pro 1 osobu), nachází se v 1. řadě od moře. APT typu N52+ má 2 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny a přistýlku v obývacím pokoji (rozkládací gauč pouze pro 1 dospělou osobu nebo dvě malé děti = v žádném případě nelze 6 dospělých osob!!!!). Ubytování je v několika řadách. První tři řady se jde po schodech, třetí a čtvrtá řada je spojena eskalátory.

Pláže jsou pěkné, kamenné a štěrkovité, vydlážděné, vzdálené 50-200m. Část pláže pro děti s pozvolným vstupem do moře je uměle vytvořená štěrkopískem. Hostům je k dispozici centrální klimatizovaná restaurace, bar, kavárna, veliká taneční terasa. V komplexu Belvedere je venkovní bazén pro dospělé i děti se sladkou vodou. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty (v termínech 20.6.-20.9.2019). Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show. Je tu také menší dětské hřiště. Pro dospělé v rámci animace: aerobik, aquaerobik, zumba, sportovní turnaje. Dále večery s živou hudbou, různá vystoupení, show. V blízkosti je sportovní centrum „Porto Sole“, kde jsou tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, pétanque, hřiště pro míčové hry. Dále mohou klienti využít fitness studio v hotelu Pineta, půjčovnu jízdních kol a nabídku vodních sportů.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
výměna lůžkovin a ručníků každý čtvrtý den
klimatizace
závěrečný úklid
pobytová taxa
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)

Poznámka

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % (EBD1) !!! Sleva neplatí pro termíny 6.7.-24.8.2019.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.


DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !

Stravování se dá přikoupit a je formou švédského stolu a je možné objednat pouze pro všechny osoby v APT.

V apartmánu 1/5-6 (2/2+1-2) N52+ je přistýlka rozkládací gauč v denní místnosti a ten je vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti.

Domácí zvířata nejsou povolena.

  • bazén dětský venkovní sladká voda
  • bazén venkovní sladká voda
  • obchody různé
  • přístaviště pro čluny
  • recepce centrální
  • restaurace a lá carte