Belvedere apartmány 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 10350
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Vrsar
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní sladká voda , bazén dětský venkovní sladká voda , restaurace a lá carte, recepce centrální, obchody různé, přístaviště pro čluny
Sport v hotelu: minigolf, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, škola tance, túry na kolech
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, potápění, hřiště pro míčové hry

Informace o zájezdu

Komplex Belvedere má překrásný pohled na panorama Vrsaru a je jenom 0,5km vzdálen od městečka. Pavilony jsou obklopeny zelenou vegetací, která postupně klesá k upraveným plážím.

Apartmány jsou pro 3-6 osob a skládají se z ložnice a obývacího pokoje (kromě studia, kde je obývací část oddělena pouze skleněnou stěnou), všechny mají balkon, sociální zařízení, kompletně vybavenou kuchyň včetně mikrovlnné trouby a kávovaru, SAT/TV, telefon, trezor, WI-FI internet, vysoušeč vlasů, klimatizaci. V obývací místnosti se nachází rozkládací gauč, který slouží jako přistýlka pro 1-2 osoby. APT typu N52+ má 2 koupelny a přistýlka (5.– 6. lůžko) je rozkládací gauč pouze pro 1 dospělou osobu nebo dvě malé děti = v žádném případě nelze 6 dospělých osob!!!!  Složení apartmánů - viz ceník. Ubytování je v několika řadách. První tři řady se jde po schodech, třetí a čtvrtá řada je spojena eskalátory.

Pláže jsou pěkné, kamenné a štěrkovité, vydlážděné, vzdálené 50-200m. Část pláže pro děti s pozvolným vstupem do moře je uměle vytvořená štěrkopískem. Hostům je k dispozici centrální klimatizovaná restaurace, bar, kavárna, veliká taneční terasa. V komplexu Belvedere je venkovní bazén pro dospělé i děti se sladkou vodou. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show. Je tu také menší dětské hřiště. Pro dospělé v rámci animace: aerobik, aquaerobik, zumba, sportovní turnaje. Dále večery s živou hudbou, různá vystoupení, show.

V blízkosti je sportovní centrum „Porto Sole“, kde jsou tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, pétanque, hřiště pro míčové hry. Dále mohou klienti využít fitness studio v hotelu Pineta. půjčovnu jízdních kol a nabídku vodních sportů.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
výměna lůžkovin a ručníků každý čtvrtý den
klimatizaci
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkování (nehlídané)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování

Poznámka

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % (EBD1) !!! Sleva neplatí pro termíny 7.7.-25.8.2018.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.


DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !

Stravování lze objednat na místě podle aktuálního ceníku (snídaně a/nebo večeře - švédský stůl).

V apartmánu 1/5-6 (2/2+1-2) N52+ je přistýlka rozkládací gauč v denní místnosti a ten je vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti.

Domácí zvířata nejsou povolena.

  • bazén venkovní sladká voda
  • bazén dětský venkovní sladká voda
  • restaurace a lá carte
  • recepce centrální
  • obchody různé
  • přístaviště pro čluny