Sol Garden Istra hotel 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 10085
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: wellness centrum, aperitiv bar, bazén vnitřní sladká voda, restaurace a lá carte, televizní místnost, sauna, lehátka u bazénu, slunečníky u bazénu, aquapark, výtah
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, cyklistika

Informace o zájezdu

Hotel Sol Garden Istra se nachází cca 3 km od centra města Umag, ve středisku Katoro, obklopen borovicovým hájem a zelení. V hlavní budově nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky typu Classic nebo Premium a také rodinné pokoje  určené pro 2 dospělé osoby a 2-3 děti do 12 let. Skládají se ze dvou dvoulůžkových ložnic propojených dveřmi, možnost 3. dítěte na přistýlce – na vyžádání. Hotel Sol Garden Istra má jako jeden z mála na celém jadranském pobřeží, 15 specializovaných pokojů pro vozíčkáře.

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací/topením, minibarem, telefonem s přímou linkou, SAT/TV, dále mají trezor, vysoušeč vlasů, bezplatný WI-FI internet, balkon.

Hostům je k dispozici hotelová restaurace, restaurace á la carte, lobby-aperitiv bar, směnárna, bankomat, různé obchody, kadeřnický salón, vnitřní bazén se sladkou vodou (25 x 6 m - uzavřen od června do poloviny září), dětské hřiště, internetový koutek (zdarma). Hotel má 3 kongresové sály a také wellness centrum, které nabízí několik různých druhů saun, whirlpool, relaxační místnost, veliké fitness studio, fitness programy od trenérů, masáže a další. U hotelu se nachází aquapark - komplex venkovních bazénů různých tvarů a velikostí, s vodopády, s různými vodními atrakcemi. Najdeme zde také pizzerii, cukrárnu, snack bar a další. Tým Sol Meliá zajišťuje celodenní animaci pro dospělé a děti. Pro děti je zde několik klubů dle věku - pro děti od 8 měsíců do 4 let, další od 5 do 13 let a pro mládež 14-17 let. Mimo hlavní sezónu je animace v menším rozsahu.

Pláže jsou přírodní kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, vzdálené cca 200 m. Ke sportovnímu vyžití slouží nově vybudované sportovní centrum, které nabízí 14 tenisových dvorců venkovních a 2 kryté, školu tenisu, několik hřišť pro míčové hry, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovna jízdních kol apod.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl (včetně show cooking)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkovné
WI-FI připojení k internetu na pokojích

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

DÍTĚ DO 3 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO ZDARMA.

Dětská postýlka (pro dítě do 3 let, na vyžádání) - ZDARMA.

Domácí zvířata - nejsou povolena.

Rodinný pokoj 1/4 (2/2) je pro 2 dosp. os. a 2 děti; skládá se ze dvou dvoulůžkových ložnic propojených dveřmi, v každém pokoji jsou 2 řádná lůžka, možnost 3. dítěte na přistýlce (rozkládací křeslo).


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.1.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20 % !!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % !!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • wellness centrum
  • aperitiv bar
  • bazén vnitřní sladká voda
  • restaurace a lá carte
  • televizní místnost
  • sauna
  • lehátka u bazénu
  • slunečníky u bazénu
  • aquapark
  • výtah