Sipar Plava Laguna hotel - AUTUMN 

Zvolte si termín:

Katalog 01.10.2023 - 02.10.2023 od 780 Kč/osobu/den
06.10.2023 - 10.10.2023 od 780 Kč/osobu/den
13.10.2023 - 15.10.2023 od 780 Kč/osobu/den


Kód zájezdu: 10095P
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, bazén dětský venkovní mořská voda, bazén venkovní mořská voda, bazén vnitřní mořská voda, kadeřnictví, kosmetický salón, lehátka na pláži - za poplatek, obchod s občerstvením, restaurace a lá carte, slunečníky na pláži za poplatek, stojan na dobíjení elektromobilů, terasa, trezor na recepci
Sport v blízkosti: škola tenisu, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o zájezdu

Na vyžádání zajistíme libovolný termín!
Hotel Sipar Plava Laguna se nachází cca 2 km od centra Umagu, ve středisku Punta, které je s centrem města spojeno krásnou, v noci osvětlenou, promenádou. Hotel Sipar leží přímo u moře. Pokoje jsou nekuřácké, dvoulůžkové, dvoulůžkové s přistýlkou a rodinné. Mají balkon, klimatizaci, SAT/TV, telefon, minibar, trezor, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, vysoušeč vlasů. Classic pokoje 18-19 m2, Classic Family pokoje 27 m2, Superior pokoje 22 m2, Premium pokoje 22-24 m2, Premium Family pokoje 27 m2, Connected pokoje jsou dva pokoje propojené vnitřními dveřmi, v každém pokoji koupelna, balkon, možnost přistýlky. Hotel má také pokoje přizpůsobené pro osoby na invalidním vozíku, které jsou v přízemí hotelu. K dispozici Vám je klimatizovaná restaurace s terasou, kde se podává polopenze, restaurace à la carte na pláži, lobby bar, snack bar u bazénu (otevřen od června do poloviny září), obchod se suvenýry a tiskem, bankomat, směnárna, 3 venkovní hotelové bazény s mořskou vodou (pro batolata, pro děti, pro dospělé), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (limitovaný počet), ručníky k dispozici za kauci, dětské hřiště. V roce 2022 byl v sousedství vybudován nový bazénový komplex Punta s vodní plochou přes 600 m2 - bazén pro plavce s hloubkou 150 cm s hydromasážní částí, plocha cca 187 m2; dětský bazén 357 m2 se skluzavkami a vodními atrakcemi, hloubka 50 cm; krytý dětský bazének pro nejmenší s plochou 30 m2, spray park s vodotrysky a vodními hračkami, celá zóna je doplněna prostornou sluneční terasou s lehátky, slunečníky, závěsnými lehátky a baldachýny. Je zde kulečník, Game room s hrami jako Play station, air hokej, stolní fotbal atp. Venkovní bazény jsou otevřeny v době sezóny a části mimosezóny (dle počasí a rozhodnutí hotelu). Animační programy probíhají pouze do 8.9.2023. Mimo hlavní sezónu je animace v menším rozsahu.
Pláže jsou upravené, betonová plata nebo travnaté v borovém háji, část pláže písek, pozvolný vstup do moře, lehátka + slunečníky na pláži a sprchy za poplatek. Před hotelem je hydraulická plošina pro vstup invalidních osob do moře. Pláž je oceněna Modrou vlajkou. Ke sportovnímu vyžití slouží 3 tenisové dvorce, škola tenisu, vodní sporty, plážový volejbal, stanice Park & Ride: automatizovaný systém pro půjčování mechanických a elektrických jízdních kol, běžecké stezky a další. U hotelu je dobíjecí stanice pro elektromobily (1 x Tesla, 1 x EV).

 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl (včetně show cooking)
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace
Wi-Fi připojení k internetu i na pokojích
lehátka a slunečníky u bazénu (omezené množství)
vstup do bazénového komplexu Punta

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
parkovné - 1 EUR/auto/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

DÍTĚ DO 5 LET BEZ LŮŽKA V 1/2 POKOJI (C2BN, P3BM, S3BP) SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI (NA VYŽÁDÁNÍ) - ZDARMA !
Pouze v případě, že je dítě bez lůžka (se stravou) a to se dvěma dospělými osobami v 1/2 pokoji nebo se 2 dospělým osobami a starším dítětem na přistýlce v 1/2+1 pokoji - na vyžádání - nebudou akceptovány případné reklamace z důvodu omezeného místa.

Dětská postýlka (pro dítě do 3 let, na vyžádání) - ZDARMA.

DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE V 1/2 POKOJI (P3BM, S3BP) SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !!!

Pokoje 1/4 (1/2+2) CLASSIC FAMILY (FS4BP, F4BM) - je pokoj pro 2 dosp. os. a 2 děti (1. místnost - manželská postel, 2. místnost - rozkládací křesla)

Pokoj 1/4 (2/2)+2 SUPERIOR CONNECTED (V4BP2) - jsou dva pokoje spojené vnitřními dveřmi, 2 koupelny, 2 balkony, v každém pokoji je ještě rozkládací křeslo (možnost přistýlky, doporučujeme spíše do 18 let), AŽ 4 DĚTI DO 12 LET ZDARMA!

Domácí zvířata nejsou povolena.


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Hotel Sipar Plava Laguna a bazénový komplex Punta
bazény hotelu Sipar Plava Laguna
bazény hotelu Sipar Plava Laguna
bazény hotelu Sipar Plava Laguna
lobby u recepce
Rodinný pokoj - dvě propojené místnosti s možností přistýlky v každé, celkem 6 osob 1/4 (2/2)+2 CONNECTED B (S3F)
Rodinný pokoj se dvěma přistýlkami 1/4 (1/2+2) FAMILY BM (S4M)
Pokoj classic s balkonem 1/2 CLASSIC, B (S2)
Koupelna superior pokoje 1/2 SUPERIOR B (S3S)
Písečná pláž u hotelu Sipar
Písečná pláž u hotelu Sipar
Bazénový komplex Punta
Bazénový komplex Punta
Bazénový komplex Punta
Bazénový komplex Punta
 • aperitiv bar
 • bazén dětský venkovní mořská voda
 • bazén venkovní mořská voda
 • bazén vnitřní mořská voda
 • kadeřnictví
 • kosmetický salón
 • lehátka na pláži - za poplatek
 • obchod s občerstvením
 • restaurace a lá carte
 • slunečníky na pláži za poplatek
 • stojan na dobíjení elektromobilů
 • terasa
 • trezor na recepci