Meliá Istrian Villas apartmány  

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 10060
Typ ubytování: Vila
Poloha: do 500 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Vily Meliá Istrian Villas jsou součástí komplexu Stella Maris, který se nachází cca 2 km od centra města Umag, je obklopen zelení a překrásným parkem a leží podél mořského pobřeží. Tento komplex je rozdělen na samostatné 3 části: Meliá Istrian Villas, apartmány Sol Amfora a apartmány Sol Stella. Meliá Istrian Villas a APT Sol Amfora mají společné centrální parkoviště, z něhož dopravuje do jednotlivých vilek nebo apartmánů zavazadla recepce elektrickými vozíky (zóna bez automobilů).


Meliá Istrian Villas jsou jednopodlažní luxusní vilky různých typů (naše CK nabízí 2 typy pro 4-6 osob). Všechny vily mají kompletně vybavenou kuchyň, sociální zařízení, LCD SAT/TV, telefon, bezplatný internet, klimatizaci, trezor. Internetový koutek na recepci, bezplatné WI-FI připojení k internetu v celém komplexu. Možnost příplatku polopenze, ta se podává formou švédských stolů v restauraci Stella Maris a musí ji čerpat všechny osoby v apartmánu.

Villa 2+2 – 42 m2 + 17 m2 terasa, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, kuchyň s denní místností a gaučem pro 2 osoby (vhodný pro 2 děti), terasa/zahrádka.

Villa 4+2 – 58 m2 + 17 m2 terasa, 2 dvoulůžkové ložnice, dvě sociální zařízení, kuchyň s denní místností a gaučem pro 2 osoby (vhodný pro 2 děti), terasa/zahrádka.

Ve středisku jsou restaurace á la carte, pizzerie, cukrárna, centrální restaurace, kde se podává polopenze (v případě jejího dokoupení), snack bary, kafé bary. Dále jsou zde 2 venkovní bazény s mořskou vodou (jeden pro děti). Středisko také nabízí směnárnu, bankomat, obchod se smíšeným zbožím, obchod se suvenýry, ambulanci, internetový koutek na recepci, dětské hřiště. Možnost kotvení soukromých člunů a jachet (kapacita 80 lodí).

Komplex zajišťuje bohatou celodenní a večerní animaci pro dospělé a děti. Pro děti je zde několik klubů dle věku: Club 4 (od 8 měsíců do 4 let), Club 8 (5-8 let), Club 13 (9-13 let) a Teenage Club (14-17 let), kluby fungují cca od poloviny června do konce srpna. Pro dospělé zde organizují různé sportovní a kulturní programy (např. jóga, pilates, aquaerobik, zumba), zábavné a hudební večery (od poloviny června do začátku září).

Pláže jsou částečně přírodní kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, pozvolný vstup do moře, vzdálené cca 100-500 m.

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové centrum, které má 15 tenisových dvorců (noční hraní tenisu, škola tenisu), stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro malou kopanou, půjčovna jízdních kol, vodní sporty. V blízkosti se nachází fotbalové hřiště, jezdecké centrum, potápěčské centrum, cyklistické a běžecké ztezky.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
každodenní úklid apartmánu
výměna lůžkovin 2x týdně
výměna ručníků 2x týdně
závěrečný úklid
pobytová taxa
WI-FI připojení k internetu

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)

Poznámka

Dětská postýlka pro děti do 3 let (na předchozí vyžádání) - ZDARMA !!!

Možnost příplatku polopenze - ta se podává formou švédských stolů v restauraci STELLA MARIS, polopenzi musí čerpat všechny osoby v apartmánu.

Polopenze dítě do 5 let - ZDARMA !!!

Domácí zvířata nejsou povolena.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.1.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20 % !! TATO SLEVA PLATÍ POUZE PRO POBYTY DO 9.6.2018.


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Melia Istrian Villas pro 6 osoby (V4+2)
Melia Istrian Villas pro 4 osoby (V2+2)
vnitřní bazén
vnitřní bazén
venkovní bazén