Meliá Coral hotel 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 10075
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Pětihvězdičkový Meliá Coral hotel se nachází cca 3 km od centra města Umag ve středisku Katoro. Hotel je obklopen borovicovým hájem a leží cca 100 m od moře. Hotel je určen výhradně pro dospělé osoby (od 16 let) a tudíž nemá ani slevy pro děti. Hotel má 244 pokojů, z toho 2 pokoje pro invalidní osoby.

Nabízíme zde dvoulůžkové pokoje Premium nebo Classic a pokoje jednolůžkové. Pokoje mají klimatizaci, centrální vytápění, minibar, SAT/TV, telefon s přímou linkou, bezplatné WI-FI připojení k internetu, vysoušeč vlasů, trezor. Balkon má většina pokojů (viz ceníková tabulka).

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, restaurace á la carte, lobby bar, plážový bar, obchod se suvenýry, kadeřnický salón, internetový koutek na recepci (zdarma), směnárna, bankomat. Hotel nabízí konferenční sály s nejnovější technologií: velký pro 300 osob (může se rozdělit na dva menší) a 2 malé sály pro cca 30 osob. K dispozici jsou prostory pro coffee break, business corner a další.  

Hotel má vnitřní bazén s mořskou vodou (v termínech 15.6.-15.9. není vyhřívaný) a také  venkovní bazén s mořskou vodou a terasu na slunění. Pláž je betonová s lehátky a slunečníky a travnatá s přírodním stínem 50 m od hotelu. Hosté mají k dispozici nově vybudované wellness centrum – sauny, whirlpool, relaxační zóna, magnetoterapie, aromaterapie a další služby - za poplatek. 

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, škola tenisu, plážový volejbal, několik hřišť pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, mini golf, jezdecké centrum, vodní sporty – v blízkosti hotelu, vše za poplatek. Sportovní program zahrnutý v ceně pobytu: pilates, jóga, spinning, využívání fitness studia.
Hotel zajišťuje denní a večerní animaci pro dospělé (v červenci a srpnu), večery s živou hudbou (cca od 11.6. do 9.9.). 

WI-FI připojení k internetu je bezplatné v celém hotelu.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl (včetně show cooking)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
pobytová taxa
WI-FI připojení k internetu v celém hotelu
parkování v blízkosti hotelu (přímo před hotelem je za poplatek)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

Ubytování v hotelu Meliá Coral je možné pouze pro osoby starší 16 let !

Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.1.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20 % !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.