Garden Istra Plava Laguna Residence 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 10090
Typ ubytování: Depandance
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, aquapark, bazén vnitřní sladká voda, cukrárna, dětská herna, obchody různé, pizzerie, restaurace a lá carte, stánek s občerstvením, tobogán
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, škola tenisu, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o ubytování

Residence Garden Istra Plava Laguna se nachází cca 3 km od centra města Umag, ve středisku Katoro, obklopené zelení. Jedná se o depandance hotelu Garden Istra Plava Laguna, jehož služeb hosté plně využívají. Pokoje i společné prostory Residencí prošly kompletní renovací v zimě 2022, jsou vybaveny novým nábytkem a zařízené v moderním stylu a jasných, příjemných barvách, zaměřují se na pohodlí a funkčnost. Jsou dvoulůžkové, s možností přistýlky, a čtyřlůžkové (rodinné pokoje a propojené pokoje – složení viz ceníková tabulka). Pokoje Classic velikost 20-32 m2, Classic Family a Superior Family 40 m2, Premium 23-31 m2, Connected dva spojené pokoje. Všechny mají balkon s posezením, klimatizaci/topení, SAT/TV, telefon, Wi-Fi, koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů, trezor, na vyžádání minibar (za úhradu). 

Hosté využívají všech služeb hotelu Garden Istra Plava Laguna - hotelová restaurace se show-cooking, restaurace á la carte, lobby-aperitiv bar s dětským koutkem, směnárna, bankomat, různé obchody, kadeřnický salón, vnitřní bazén se sladkou vodou (25 x 6 m - uzavřen od června do poloviny září), dětské hřiště, za úhradu dětská herna. Hotel má 3 kongresové sály (2 x 80 osob, 1 x 300 osob) a také wellness centrum za úhradu, které nabízí několik různých druhů saun, whirlpool, relaxační místnost, fitness programy od trenérů, masáže a další; velké fitness studio je v ceně.

U hotelu se nachází aquapark - komplex venkovních bazénů 950 m2 se sladkou vodou, různých tvarů a velikostí, s vodopády, s různými vodními atrakcemi. Dále vodní park s hracími prvky 125 m2 (od 15.6. do 15.9.). U bazénu lehátka a slunečníky v ceně (omezené množství), za kauci ručníky. Najdeme zde také pizzerii, cukrárnu, snack bar a další. Hotel zajišťuje celodenní animaci pro dospělé a děti. Pro děti je zde několik klubů dle věku – CLUB 4 pro děti od 8 měsíců do 4 let (13.6.-9.9.), MINI CLUB  od 4 do 8 let, JUNIOR CLUB pro děti 9-12 let, TEENS CLUB pro mládež 13-17 let (19.6.-26.8.). Pro děti 4-12 let speciální nabídka v ceně – Kids light all inclusive viz cenová tabulka. Pro dospělé fitness programy s pilates, aqua-aerobicem, zumbou a spinningem, večer živá hudba, animační programy. Každou středu (1.7.-31.8.) po předchozí rezervaci na recepci dostupná tzv. hvězdárna, noční prohlížení oblohy. Mimo hlavní sezónu je animace v menším rozsahu.

Pláže jsou přírodní kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, vzdálené cca 200 m, na pláži slunečníky a lehátka v ceně (omezené množství), sprchy, restaurace, bary.  U hotelu Aurora (350 m) je rampa pro vstup vozíčkářů přímo do moře.

Ke sportovnímu vyžití slouží v ceně fitness studio, plážový volejbal, plážový fotbálek, služby hotelu pro cyklisty: úschova kol, informační materiály. Za poplatek pronájem kol i cyklistického vybavení, kompletní servis a opravva kol, rekreační cyklovýlety s průvodcem (na předchozí rezeraci). V blízkosti dále za úhradu ITC tenisové centrum se 14 kurty, škola tenisu, několik univerzálních hřišť Katoro, vodní sporty, potápěčské centrum, jezdecké centrum, adventure minigolf, stanice Park & Ride: automatizovaný systém pro půjčování mechanických a elektrických jízdních kol.

Do centra Umagu jezdí od hotelu malý turistický vláček každých 30 min. 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl (včetně show cooking), neomezeně místní točené nápoje u večeří: bílé a červené víno, pivo, voda, šťávy, tematická večeře 1x týdně (23.5.-2.9.), uvítací přípitek (23.5.-2.9.)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
Wi-Fi připojení k internetu
pro děti 4-12 let Kids light all inclusive - děti obdrží náramek na recepci opravňující k čerpání ve zvláštním prostoru bez doprovodu rodičů v zábavním centru nebo v hlavní restauraci, zahrnuje: odpolední občerstvení 13-15 hod., šťávy a voda 12-17 hod., zmrzlina odpoledne během 1 hodiny, přesný čas závisí na sezóně

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
parkovné - 1 EUR/auto/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami v 1/2 pokoji - ZDARMA !!! Druhé dítě do 5 let bez lůžka se stravou a to se dvěma dospělými osobami v dvoulůžkovém pokoji nebo se 2 dospělým osobami a starším dítětem (na přistýlce) v třílůžkovém pokoji (na vyžádání) nebudou akceptovány případné reklamace z důvodu omezeného místa - ZDARMA!

Dvě děti do 12 let na řádném lůžku se 2 dospělými osobami v rodinném pokoji 1/4 (2/2) - ZDARMA !!!

Třetí dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami a 2 dětmi do 12 let na řádných lůžkách v rodinném pokoji 1/4 (2/2) - ZDARMA !!!

Dvě děti do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami v rodinném pokoji 1/2+2 - ZDARMA !!!

Rodinný pokoj 1/4 (2/2): Connected - skládá se ze dvou dvoulůžkových ložnic propojených dveřmi, 2 SAT/TV, 2 koupelny, 2 balkony s posezením, v každém pokoji jsou 2 řádná lůžka, celkově možnost jedné přistýlky (POZOR! rozkládací křeslo), všechna řádná lůžka musejí být obsazena.

Rodinný pokoj 1/4 (1/2+2): skládá se ze dvou téměř oddělených místností (nelze uzavřít dveřmi) a to ložnice se 2 lůžky a obývací části s rozkládacím gaučem pro 2 děti, minimální obsazenost 2 plně platící osoby.

dětská postýlka (pro děti do 3 let, na vyžádání) zdarma.

Domácí zvířata nejsou povolena.

MIMOŘÁDNÁ SLEVA Z UBYTOVÁNÍ 15% V TERMÍNU 14.5.-21.5. PŘI ZAKOUPENÍ OD 6.4.2022 (-15% APRIL-MAY)

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně

pokoj C3BPD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj C3BPD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj C2BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj C2BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj P3BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj P3BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj P3BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj F4BPD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj F4BPD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj F4BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
pokoj F4BXD - vizualizace - nové pro rok 2022
Connected
Connected
dětská laguna
  • aperitiv bar
  • aquapark
  • bazén vnitřní sladká voda
  • cukrárna
  • dětská herna
  • obchody různé
  • pizzerie
  • restaurace a lá carte
  • stánek s občerstvením
  • tobogán