Resort Amarin apartmány - BUS 

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 10402
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 300 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Rovinj
Doprava: Autobus
Vybavení: ambulance, aperitiv bar, bazén dětský venkovní mořská voda, bazén venkovní mořská voda, café bar, diskotéka, grill bar, internetový kout, kadeřnictví, masážní salón, obchod s ovocem a zeleninou, pizzerie, restaurace a lá carte, stánek s novinami, supermarket, televizní místnost, terasa, večerní hudba
Sport v blízkosti: animace pro děti, animace pro dospělé, aquaaerobic, hřiště na košíkovou, hřiště pro míčové hry, minigolf, petanque, plážový volejbal, potápění, půjčovna jízdních kol, půjčovna skútrů, půjčovna sportovních potřeb, ranní gymnastika, stolní tenis, škola potápění, škola tance, tenisové dvorce, túry na kolech, vodní pólo, vodní sporty

Informace o zájezdu

Turistické středisko Amarin se nachází cca 4 km severně od Rovinje a nabízí ubytování v apartmánech pro 2 – 5 osob.
Apartmány mají, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, kávovar, varná deska, lednice), koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, terasu, WI-FI internet (omezený přístup).

1/4 APT N41 – dvoulůžková ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (i dospělé osoby), velikost apartmánu 30-36 m2 

1/3-4 APT N31+– dvoulůžková ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem (tento apartmán má navíc troubu a myčku na nádobí) a rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 menší děti, velikost apartmánu včetně terasy 54-57 m2

1/5-6 APT N52+ – dvoupodlažní apartmán, 2 dvoulůžkové ložnice (obě ložnice a koupelna situovány v patře), obývací místnost s gaučem (vhodný pro 1 dosp. osobu nebo 2 menší děti) v přízemí, tento apartmán má jednu toaletu navíc (v přízemí), dále má navíc troubu, myčku na nádobí, lodžii se zahrádkou, velikost apartmánu 95 m2.

Pláže jsou upravené betonové, kamenné, přírodní i částečně oblázkovo-písečné. Je z nich překrásný výhled na Rovinj. Vzdálenost od objektu cca 100 -300 m. Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu jsou za poplatek. Na pláži jsou venkovní bazény pro dospělé a pro děti s mořskou vodou, dále je zde bar a snack-gril. Hosté mají k dispozici centrální restauraci, terasu s nabídkou menu á la carte, terasu u bazénu s pizzerií (večer zde hraje živá hudba), kafé bar, masážní salón a další.

Pro děti i dospělé je zajištěna celodenní a večerní animace (kromě soboty). Pro děti ve věku 4-12 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show a další. Dále je zde dětské hřiště, trampolíny, prostor s videohrami. Pro děti 12-18 let teen club s animací. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, túry na kolech, vodní pólo, minigolf, stolní tenis, různé turnaje, škola chorvatského jazyka a další. Komplex zajišťuje večery s živou hudbou, různá vystoupení, show, diskotéku pro mládež.

Ke sportovnímu vyžití jsou zde tenisové dvorce, škola tenisu, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, půjčovna sportovních potřeb, půjčovna jízdních kol, skútrů, vodní sporty a další.

Autobus do Rovinje jede každou hodinu, možnost přepravy do města je rovněž i taxi člunem z vlastního přístavu. Pro klienty s vlastní dopravou je v oploceném areálu řada parkovišť.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
výměna lůžkovin a ručníků každý čtvrtý den
klimatizace
závěrečný úklid
pobytová taxa
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování (lze až na místě přikoupit)

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !

Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !!!

Možnost objednat na místě stravování - snídaně, večeře a polopenze (podává se formou švédských stolů) - informace o ceně na recepci !

Přistýlka v apartmánech N31+ a N52+ je rozkládací gauč - vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20% (EBD1) !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% (EBD2) !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Amarin APT B6
Amarin APT B6
Amarin APT koupelna
Amarin APT
Amarin APT
Amarin APT
Amarin APT
Amarin APT
 • ambulance
 • aperitiv bar
 • bazén dětský venkovní mořská voda
 • bazén venkovní mořská voda
 • café bar
 • diskotéka
 • grill bar
 • internetový kout
 • kadeřnictví
 • masážní salón
 • obchod s ovocem a zeleninou
 • pizzerie
 • restaurace a lá carte
 • stánek s novinami
 • supermarket
 • televizní místnost
 • terasa
 • večerní hudba