Resort Amarin apartmány 

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 10402
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 300 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Rovinj
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: ambulance, aperitiv bar, bazén dětský venkovní mořská voda, bazén venkovní mořská voda, café bar, diskotéka, grill bar, internetový kout, kadeřnictví, masážní salón, obchod s ovocem a zeleninou, pizzerie, restaurace a lá carte, stánek s novinami, supermarket, televizní místnost, terasa, večerní hudba
Sport v blízkosti: animace pro děti, animace pro dospělé, aquaaerobic, hřiště na košíkovou, hřiště pro míčové hry, minigolf, petanque, plážový volejbal, potápění, půjčovna jízdních kol, půjčovna skútrů, půjčovna sportovních potřeb, ranní gymnastika, stolní tenis, škola potápění, škola tance, tenisové dvorce, túry na kolech, vodní pólo, vodní sporty

Informace o ubytování

Turistické středisko Amarin se nachází cca 4 km severně od Rovinje a nabízí ubytování v apartmánech pro 2 - 5 osob.

Apartmány mají, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, kávovar, varná deska, lednice), koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, terasu, WI-FI (omezený přístup).

1/4 APT N41 - má dvoulůžkovou ložnici, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (i dospělé osoby).

1/3-4 APT N31+ - má dvoulůžkovou ložnici, denní místnost s kuchyňským koutem (má i troubu a myčku na nádobí) a rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 menší děti.

1/5-6 APT N52+ - je dvoupodlažní apartmán, v patře má 2 dvoulůžkové ložnice a koupelnu, v přízemí má denní místnost s kuchyňským koutem (má i troubu a myčku na nádobí) a rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 menší děti, toaletu, lodžii se zahrádkou 

Hosté mají k dispozici centrální restauraci, restauraci à la carte s terasou, pizzerii na terase u bazénu (večer zde hraje živá hudba), kafé bar, grill bar. V hlavní sezoně resort zajišťuje pro děti i dospělé celodenní a večerní animace (kromě soboty). Pro děti ve věku 4-12 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show a další. Dále je zde dětské hřiště, trampolíny, prostor s videohrami. Pro děti 12-18 let teen club s animací. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aqua aerobic, aerobic, túry na kolech, vodní pólo, minigolf, stolní tenis, různé turnaje, škola chorvatského jazyka a další. Komplex zajišťuje večery s živou hudbou, různá vystoupení, show, diskotéku pro mládež. Ke sportovnímu vyžití jsou zde tenisové dvorce, škola tenisu, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, půjčovna sportovních potřeb, půjčovna jízdních kol, skútrů, vodní sporty a další. Autobus do Rovinje jezdí každou hodinu, možnost přepravy do města je rovněž i taxi člunem z vlastního přístavu. Pro klienty s vlastní dopravou je v oploceném areálu řada parkovišť.

Pláže jsou upravené betonové, kamenné, přírodní i částečně oblázkovo-písečné. Je z nich překrásný výhled na Rovinj. Vzdálenost od objektu cca 100-300 m. Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu jsou za poplatek. Na pláži jsou venkovní bazény pro dospělé a pro děti s mořskou vodou, dále je zde bar a snack-gril. 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
výměna lůžkovin a ručníků každý čtvrtý den
klimatizace
závěrečný úklid
pobytová taxa
WI-FI (omezený přístup)
parkování
využití venkovního bazénu

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování (lze až na místě přikoupit)
domácí zvíře je možné pouze v 1/4 APT N41 (na vyžádání) 10 EUR /den - platí se na místě v recepci (v 1/3-4 APT N31 a 1/5-6 APT N52 domácí zvíře není povoleno)

Poznámka

Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !!!

Možnost objednat na místě stravování - snídaně a večeře (podává se formou švédských stolů) - informace o ceně na recepci !

Přistýlka v apartmánech N31+ a N52+ je rozkládací gauč - vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 15.1.2023 SLEVA (EBD1) 25 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 15.2.2023 SLEVA (EBD2) 15 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně. Slevy se nesčítají.

Amarin APT B6
Amarin APT B6
Amarin APT
Amarin APT koupelna
Amarin APT
Amarin APT
Amarin APT
 • ambulance
 • aperitiv bar
 • bazén dětský venkovní mořská voda
 • bazén venkovní mořská voda
 • café bar
 • diskotéka
 • grill bar
 • internetový kout
 • kadeřnictví
 • masážní salón
 • obchod s ovocem a zeleninou
 • pizzerie
 • restaurace a lá carte
 • stánek s novinami
 • supermarket
 • televizní místnost
 • terasa
 • večerní hudba