Oliva kemp mobil home (s polopenzí) - BUS 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 10630
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 600 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Rabac
Doprava: Autobus
Vybavení: bazén dětský, bazén venkovní, dětské hřiště, pizzerie, recepce centrální, restaurace a lá carte, směnárna, supermarket, terasa, večerní hudba
Sport v blízkosti: hřiště pro míčové hry, minigolf, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o ubytování

Kemp Oliva se nachází přímo u moře v zátoce Maslinica, ve stínu olivovníků, při příjezdu do Rabacu. V naší nabídce jsou mobilní chaty pro 4-5 osob. Při ubytování s polopenzí je možné objednat pobyt pouze v některých termínech – viz ceníková tabulka.

Skladba pro 4 osoby: 2 ložnice po 2 lůžkách a kuchyňským koutem tvoří jednu jednotku; v kuchyni je elektrický vařič - 2 ploténky na vaření, lednice bez mrazáku! Dále mají sociální zařízení, SAT/TV, klimatizaci. Skladba pro 5 osob je stejná jako pro 4 osoby-2 ložnice po 2 lůžkách (v jedné je manželské dvoulůžko, v druhé 2 oddělená lůžka), denní místnost s jídelnou, jen je pátá osoba na gauči (jídelní lavici) v denní místnosti. Mobilní chaty DE LUXE mají 2x sociální zařízení a velikost asi 32 m2 a mohou být obsazeny až 6 osobami.  Mobilní chaty Challet má dvě ložnice se dvěma oddělenými postelemi a jednou manželskou postelí a každý pokoj má vlastní koupelnu.  

Pláže jsou oblázkové (větší oblázky) s pozvolným vstupem do moře. V areálu kempu je recepce, restaurace a pizzerie, kavárna, dětské hřiště, v blízkosti je supermarket a obchůdky. Komplex zajišťuje animaci pro děti i dospělé v termínech od června do poloviny září. Večerní hudba vždy u jednom z hotelů. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, fitness centrum, multifunkční hřiště pro míčové hry, vodní sporty. Je zde i kompletní cyklistické centrum včetně úschovny kol s možností mytí bicyklů.

WI-FI internet k dispozici na recepci kempu, klienti také mohou využívat připojení k internetu na recepcích hotelů v rámci komplexu, v mobil home je internet na vyžádání a za poplatek dle místního ceníku.

Cena obsahuje

7x polopenze - švédský stůl, v jedné z restaurací komplexu, u večeří 1 nápoj: (voda + 0,25 l vína nebo 0,20 l piva nebo 0,20 l ovocné šťávy)
7denní nájem celé chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
povlečení
klimatizace
doprava
vstup do venkovního bazénu

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
ručníky - lze doobjednat za 10 EUR na místě (jedna sada ručníků)
případná výměna ručníků a povlečení během pobytu (15 EUR za sadu)
povinná pobytová taxa (platí se v CK/u prodejce)
závěrečný úklid - platí se na místě povinně za celou mobilní chatu 25 EUR
vratná kauce 50 EUR na celou mobilní chatu - platí se na místě v recepci kempu
dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

V MH se platí minimálně dvě plné ceny, o jejich výši rozhoduje celkový počet osob od 15 let. Mobil home musí být plně obsazen.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • bazén dětský
  • bazén venkovní
  • dětské hřiště
  • pizzerie
  • recepce centrální
  • restaurace a lá carte
  • směnárna
  • supermarket
  • terasa
  • večerní hudba