Oliva kemp mobil home 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 10625
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 600 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Rabac
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén dětský, bazén venkovní
Sport v blízkosti: hřiště pro míčové hry, minigolf, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o ubytování

Exkluzivní hotelový resort Maslinica je atraktivní květinový komplex sestávající ze tří hotelů a kempu Oliva. Nachází se přímo u moře, v krásné zátoce, na jedné straně obklopen hustým lesem a na druhé straně oblázkovou pláží a modrým mořem s výhledem na Rabac a přilehlé ostrovy.

Hostům jsou k dispozici jsou 3 venkovní bazény a 1 venkovní bazén se samostatným bazénem pro děti a 2 kryté bazény, moderní wellness centrum a vynikající restaurace u moře, obklopené bujnou a nedotčenou přírodou. Resort nabízí spousty zábavy a relaxace i sportovního vyžití. Lodní sporty, vodní sporty, tenis, minigolf, multifunkční sportoviště, miniklub a další.

Součástí resortu Maslinica je Oliva Auto Camp, který splňuje všechny standardy nabídky moderního kempu. Mobilní chaty se nacházejí v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, v blízkosti pláže, bazénů nebo sportovišť. Resort nabízí hostům 2 restaurace a klubový bar se zábavou.

Restaurace Ancora nabízí svým hostům neobvyklou kombinaci atraktivního, romantického terasového prostředí s jedinečným výhledem na přístav a centrum Rabacu. Bohatá a nápaditá nabídka obsahuje denně čerstvé ryby, korýše a kvarnerské krevety. Pro nejmenší hosty, je zde dětský park.

Pizza & Grill Oliva se nachází ve stínu přímo u pláže a je ideálním útočištěm před letními horky a zároveň nabízí kombinaci občerstvení a lahodného občerstvení. V přestávce mezi koupáními si můžete vychutnat studený nápoj nebo lahodnou čerstvě vyrobenou zmrzlinu, grilované pochoutky nebo pizzy, čerstvých mořských plodech atd.

Klubový bar Hedera nabízí hostům dorty, teplé i studené nápoje po celý den, ve večerních hodinách se Hedera stává místem zábavy s živou hudbou, velkou terasou pro tanec a animačním programem.

MH DE LUXE (32 m²) max. pro 4-6 osob. MH je prostorný, má dvě ložnice, jednu s manželskou postelí, druhou se dvěma oddělenými lůžky a jedním samostatným lůžkem. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Kuchyně je součástí denní místnosti včetně rohového sezení. Kuchyně je vybavena sporákem, lednicí a základním nádobím.

MH STANDARD (19-24 m²), max. pro 4-5 osob. MH nabízí dvě ložnice, jednu s manželskou postelí, druhou se dvěma oddělenými lůžky a jednu koupelnu. Kuchyně je součástí denní místnosti včetně rohového sezení Kuchyně je vybavena sporákem, lednicí a základním nádobím.

MH CHALLET mají buď 3 ložnice se dvěma ložnicemi s manželskou postelí a jednou s oddělenými postelemi, nebo se 2 ložnicemi, jednou s manželskou postelí a jednou s oddělenými lůžky. Každý pokoj má vlastní koupelnu.

Každý MH disponuje terasou s venkovním sezením.

Při ubytování s polopenzí je možné objednat pobyt pouze v některých termínech – viz ceníková tabulka.

WI-FI internet k dispozici na recepci kempu, klienti také mohou využívat připojení k internetu na recepcích hotelů v rámci komplexu, internet v mobil home je na vyžádání a za poplatek dle místního ceníku.

Ideální dovolené pro rodiny nebo skupiny přátel.

 

 

Cena obsahuje

7denní nájem celé chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
povlečení
klimatizace
parkování (1 auto na 1 mobilní chatu)
používání venkovního bazénu

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
ručníky (jedna sada ručníků, lze doobjednat na místě) - 10 EUR - platí se na místě v recepci kempu
případná výměna ručníků a povlečení během pobytu - 15 EUR/sada - platí se na místě v recepci kempu
povinná pobytová taxa (platí se v CK/u prodejce)
povinný závěrečný úklid - 25 EUR/mobilní chata - platí se na místě v recepci kempu
vratná kauce - 50 EUR/mobilní chata - platí se při příjezdu na místě v recepci kempu
domácí zvíře (na vyžádání) - 5 EUR/den + 10 EUR za extra závěrečný úklid za pobyt psa - platí se na místě v recepci kempu
dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
polopenze za příplatek (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO ZDARMA

MIMOŘÁDNÁ SLEVA Z UBYTOVÁNÍ 10% V TERMÍNECH POBYTU DO 4.6. PŘI ZAKOUPENÍ 5.4.-30.4.2022 (SPO10)

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Standard
Standard
Standard
Standard
Standard
Standard
Standard
De Luxe
De Luxe
De Luxe
De Luxe
De Luxe
De Luxe
De Luxe
De Luxe
MH Oliva - Challet
  • bazén dětský
  • bazén venkovní