Splendid Resort apartmány - BUS 

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 10520
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Pula - Zlatne Stijene
Doprava: Autobus
Vybavení: bazén dětský venkovní mořská voda, bazén venkovní mořská voda, dětské hřiště, kavárna, lehátka na pláži - za poplatek, parkování, pizzerie, recepce centrální, restaurace a lá carte, směnárna, supermarket, terasa, večerní hudba, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, potápění, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o ubytování

Apartmány Splendid Resort se nacházejí v lokalitě zvané Zlatne Stijene, která je vzdálena cca 2 km od centra města Pula. Splendid Resort se nachází v oblasti známé jako Zlaté skály (Zlatne Stijene / Golden Rocks).

Všech 218 apartmánů je klimatizovaných s balkonem, pěkně zařízených s plně vybavenou kuchyní s kávovarem, bojlerem, satelitní TV s plochou obrazovkou, lednicí a mrazákem, apartmány jsou se sprchovým koutem.

TYP A patro-1, 2-4 - Dvoupokojový apartmán, 40 - 55 m2 + balkon, až pro 4 osoby; obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout s kávovarem, lednicí a mrazákem, koupelna s fénem, ​​trezor.

TYP A 2-4 - Dvoupokojový apartmán, 32-40 m2 + balkon, až pro 4 osoby; obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout s kávovarem, lednicí a mrazákem, koupelna s fénem, ​​trezor.

TYP AX 3-5 - Dvoupokojový apartmán, cca 40 m2 + 40 m2 terasa, až pro 5 osob, sestával z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem, jednoho dvoulůžkového pokoje s jedním samostatným lůžkem, kuchyňského koutu, kávovaru, lednice a mrazáku, koupelny, prostorné terasy na mořské straně se 2 lehátky.

TYP A 3-5 - Dvoupokojový apartmán, 40-55 m2 + balkon, až pro 5 osob; obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 třílůžkový pokoj, kuchyňský kout s kávovarem, lednicí a mrazákem, koupelna s fénem, ​​trezor.

TYP A 4-6 - Třípokojový apartmán, 44-50 m2 + balkon, až pro 6 osob; obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, kuchyňský kout s kávovarem, lednicí a mrazákem, 1 koupelna s fénem, ​​trezor.

TYP A 5-7 -Třípokojový apartmán, 64-75 m2 + balkon, až pro 7 osob; obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový pokoj, kuchyňský kout s kávovarem, lednicí a mrazákem, 2 koupelny s fénem, ​​trezor.

Resort nabízí bezplatné bezdrátové připojení k internetu na recepci resortu a u bazénu. V resortu je supermarket, café bar, snack bar, restaurace, pizzerie, směnárna, masáže, prodejna suvenýrů a novin a fitness. Splendid Resort nabízí dva venkovní bazény s mořskou vodou (lehátka a slunečníky jsou za příplatek). Domácí mazlíčci jsou povoleni, za poplatek.

Od poloviny května do poloviny září zajišťuje resort animaci pro dospělé a děti celodenně od 10 hodin do 23 hodin. Zahrnuje: aqua aerobic na koupališti Horizont & Splendid (10-11 hod.), miniklub pro děti (11-12 a 17-19 hod.) a taneční večery s hudbou. Součástí komplexu Park Plaza Verudela je velká letní terasa a také nová restaurace & lounge bar Ambrela, jedinečné místo pro denní i noční zábavu.

Hosté Splendid Resortu Zlatne Stijene mají k dispozici fitness, minigolf a 2 tenisové kurty nebo si mohou zapůjčit kolo. Pro sportovně založené hosty je k dispozici sportovně-rekreační centrum v nedalekém Park Plaza Verudela s 18 tenisovými kurty, 2 hřišti pro malou kopanou, sportovištěm pro házenou, basketbal, volejbal, squash, plážový volejbal a stolní tenis. 
Díky blízkosti města je snadno dostupné všemi dopravními prostředky: je jen 7 km od letiště v Pule, 4 km od přístavu a také 4 km od vlakového a autobusového nádraží.
Veřejný autobus jezdí mezi centrem Puly a Horizont & Splendid Resort každých 20 minut. Cena autobusové jízdenky jedním směrem je cca. 1,40 EUR na osobu.
Je zde spousta skalnatých pláží mírně se svažujících ke krásnému modrému moři a oblázkové zátoky.

Informace o zájezdu

 

 

Cena obsahuje

doprava ze základních míst (další za příplatek)
7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny (výměna 1x týdně)
výměna ručníků (jedna velká osuška a jeden ručník - 2x týdně)
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování
možnost dokoupení snídaně - děti do 3 let zdarma, 8 EUR/den - platí se na místě

Poznámka

Dětská postýlka (na vyžádání) - ZDARMA - počet osob v apartmánu nesmí překročit uvedený možný počet (včetně dětské postýlky) !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 1.3.2023 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

 • bazén dětský venkovní mořská voda
 • bazén venkovní mořská voda
 • dětské hřiště
 • kavárna
 • lehátka na pláži - za poplatek
 • parkování
 • pizzerie
 • recepce centrální
 • restaurace a lá carte
 • směnárna
 • supermarket
 • terasa
 • večerní hudba
 • WI-FI k dispozici dle popisu