Horizont Resort apartmány  

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 10515
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Pula - Zlatne Stijene
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní mořská voda, café bar, diskotéka, lehátka na pláži - za poplatek, parkování, pizzerie, prodejna se suvenýry, restaurace a lá carte, slunečníky na pláži za poplatek, stánek s občerstvením, supermarket, terasa
Sport v blízkosti: animace pro děti, animace pro dospělé, aquaaerobic, fitness studio, lukostřelba, malá kopaná, minigolf, nordic walking, plážový volejbal, ranní gymnastika, stolní tenis, vodní sporty

Informace o ubytování

Horizont Resort se nachází v oblasti známé jako Zlaté skály. Pěšky podél moře se do letoviska Punta Verudela dostanete během několika minut.

 

Díky blízkosti města je snadno dostupné všemi dopravními prostředky: je jen 7 km od letiště v Pule, 4 km od přístavu a také 4 km od vlakového a autobusového nádraží.

Veřejný autobus jezdí mezi centrem Puly a Verudela Resortem každých 20 minut. Cena autobusové jízdenky jedním směrem je cca. 1,40 EUR na osobu.

Horizont Resort se skládá z 207 bytových jednotek, uspořádaných v řadách po 6 až 20 apartmánech v přízemí a prvním patře o ploše 19 až 63 m2. Všechny apartmány mají balkon. K vybavení patří plně vybavená kuchyň s kávovarem, satelitní TV, lednicí a trezorem. Všechny apartmány jsou se sprchovým koutem.

TYP B 2-3

Studio nebo jednopokojový apartmán, asi 19-25 m2 nebo 25-30 m2, pojme až 3 osoby, sestává ze studiového pokoje se dvěma lůžky, nebo obývacího pokoje s pohovkou/jednolůžkem, 1 dvoulůžkového pokoje, kuchyňského koutu s kávovarem, koupelny a balkonu.

TYP B 2–4

Dvoupokojový apartmán, 30-35 m2, balkon, až pro 4 osoby; obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout s kávovarem, koupelna.

 TYP BX 2-4

Dvoupokojové apartmány, klimatizované 35-40 m2, balkon, až pro 4 osoby; obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout s kávovarem, koupelna.

TYP B 4–6

Třípokojový apartmán, 44-50 m2, balkon, až 6 osob; obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, kuchyňský kout s kávovarem, 2 koupelny.

Od poloviny května do poloviny září zajišťuje resort animace pro dospělé a děti celodenně od 10 hodin do 23 hodin. Zahrnuje: aqua aerobic v bazénu Horizont & Splendid (10-11 hod.), miniklub pro děti (11-12 hod. & 17-19 hod.) a taneční večery s hudbou. Jen 2 km od Resortu v komplexu Park Plaza Verudela je velká letní terasa a nová restaurace a lounge bar Ambrela, jedinečné místo pro denní i noční zábavu.

Hosté Horizont Resortu Zlatne Stijene (Golden Rocks) mají k dispozici fitness, minigolf, 2 tenisové kurty, půjčovnu kol. Pro náročnější, sportovně založené hosty je k dispozici sportovně-rekreační centrum v nedalekém Punta Verudela Resortu s 18 tenisovými kurty, 2 hřišti pro malou kopanou, sportovišti pro házenou, basketbal, volejbal, squash, plážový volejbal a stolní tenis.

V restauraci „Sunset“ je možné rezervovat si snídaně.

Resort nabízí bezplatné bezdrátové připojení k internetu na recepci resortu a u bazénu. V resortu je supermarket, café bar, snack bar, restaurace, pizzerie, směnárna, masáže, prodejna suvenýrů a novin a fitness.

Splendid Resort nabízí dva venkovní bazény s mořskou vodou (lehátka a slunečníky jsou za příplatek). Domácí mazlíčci jsou povoleni, za poplatek.

Je zde spousta skalnatých pláží mírně se svažujících ke krásnému modrému moři a oblázkové zátoky.

 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny (výměna 1x týdně)
výměna ručníků (jedna velká osuška a jeden ručník - 2x týdně)
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace pouze v APT tipu BX

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
strava, možnost dokoupení snídaně - děti do 3 let zdarma, 8 EUR/den - platí se na místě
domácí zvíře max. do 10 kg a pouze jedno v apartmánu (na vyžádání) - 10 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dětská postýlka - ZDARMA (na vyžádání) - počet osob v APT nesmí překročit uvedený možný počet (včetně dětské postýlky) !!


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 1.3.2023 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

APT 1/2+1 bez možnosti klima
APT 1/2+1 bez možnosti klima
APT 1/2+1 bez možnosti klima
APT 1/2+1 bez možnosti klima
APT 1/2+2 bez možnosti klima
APT 1/2+2 bez možnosti klima
APT 1/2+2 bez možnosti klima
APT 1/2+2 bez možnosti klima
APT 1/3+2 bez možnosti klima
APT 1/3+2 bez možnosti klima
APT 1/3+2 bez možnosti klima
APT 1/3+2 bez možnosti klima
APT 1/4+2 bez možnosti klima
APT 1/4+2 bez možnosti klima
APT 1/4+2 bez možnosti klima
APT 1/4+2 bez možnosti klima
APT 1/4+2 bez možnosti klima
s klimatizací RENOVOVANÉ
s klimatizací RENOVOVANÉ
s klimatizací RENOVOVANÉ
s klimatizací RENOVOVANÉ
s klimatizací RENOVOVANÉ
 • bazén venkovní mořská voda
 • café bar
 • diskotéka
 • lehátka na pláži - za poplatek
 • parkování
 • pizzerie
 • prodejna se suvenýry
 • restaurace a lá carte
 • slunečníky na pláži za poplatek
 • stánek s občerstvením
 • supermarket
 • terasa