Verudela Beach Villas - BUS 

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 10512
Typ ubytování: Vila
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Pula - Verudela
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, bazén dětský venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní sladká voda , cukrárna, dětská herna, grill společný s ostaními, kadeřnictví, obchody různé, pizzerie, restaurace a lá carte, samoobsluha, směnárna, televizní místnost, tobogán, tržnice
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, střelnice, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o zájezdu

Apartmány a vily Verudela Beach se nacházejí ve středisku Punta Verudela, které je vzdáleno cca 2 km od centra města Pula. 

Apartmány typ B se nacházejí v mírném svahu nad mořem, v borovém lese, jsou uspořádány do řad, kde je 8-12 apartmánů v jednopatrových domcích. Apartmány mají denní místnost vybaveným kuchyňským koutem (včetně kávovaru a lednice) a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, telefon, trezor, ložnici (ložnice), koupelnu, vysoušeč vlasů, balkon. Některé apartmány jsou situovány na mořskou stranu. Klimatizace za příplatek je na vyžádání a platí se na místě v recepci. 1/4 APT (30-40 m2) má dvoulůžkovu ložnici, 1/5 APT (43 m2) má dvoulůžkovou ložnici s možností přistýlky, 1/6 APT (44 m2) má dvě dvoulůžkové ložnice,.

Vily typ V se nacházejí v mírném svahu nad mořem, jsou to samostatné domky, které mají denní místnost s  vybaveným kuchyňským koutem (včetně kávovaru, lednice, mikrovlné trouby) a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, LCD SAT/TV, telefon, trezor, ložnici (ložnice), dvě koupelny, vysoušeč vlasů, terasu. Klimatizace za příplatek je na vyžádání a platí se na místě v recepci. 1/6 V (70 m2) má dvě dvolůžkové ložnice, 1/8V (94 m2) má tři dvoulůžkové ložnice.

Rekreační středisko Punta Verudela má terasovitě upravenou kamenitou pláž, betonová plata na slunění, 3 venkovní bazény, tobogán, dětský bazén, oblázková pláž s upraveným přístupem do vody je vzdálená cca 200 m. Slunečníky a lehátka na pláži jsou k dispozici za poplatek. V areálu Verudela jsou recepce, restaurace, gril bar, pizzerie, samoobsluha, cukrárny, obchody, tržnice, umělecká galerie, TV-místnost, směnárna, kadeřnický salón, parkoviště.

Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé. Pro děti je tu dětské hřiště a dětská herna, která se nachází v blízkosti bazénů. Ve vzdálenosti cca 150 m od apartmánů je sportovní centrum, kde jsou k dispozici tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, střelnice, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a jiné. Možnost zapůjčení jízdních kol a automobilu.

WI-FI v apartmánech i na veřejných místech zdarma.

Autobusová zastávka je vzdálena 150 m. Městský autobus jezdí na trase resort Verudela - Pula cca každých 20 minut.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
klimatizace (na vyžádání) - 5 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Polopenze (švédský stůl) za příplatek.

Polopenze (švédský stůl) - dítě do 6 let - ZDARMA !!!

dětská postýlka ZDARMA (na vyžádání) - počet osob v APT nesmí překročit uvedený možný počet (včetně dětské postýlky) !!


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

 • aperitiv bar
 • bazén dětský venkovní mořská voda
 • bazén dětský venkovní sladká voda
 • cukrárna
 • dětská herna
 • grill společný s ostaními
 • kadeřnictví
 • obchody různé
 • pizzerie
 • restaurace a lá carte
 • samoobsluha
 • směnárna
 • televizní místnost
 • tobogán
 • tržnice