Stupice Arena kemp mobil home - BUS 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 20550
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Premantura
Doprava: Autobus
Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, restaurace a lá carte, dětské hřiště, market, bar na pláži
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, surf, animace pro děti, animace pro dospělé, jogging, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček

Informace o zájezdu

Kemp  Arena Stupice se nachází v městečku Premantura, cca 10 km od centra města Pula. Kemp má rozlohu cca 26 ha a je umístěn na začátku poloostrova Kamenjak, který je vyhlášen Národním parkem. Pláže jsou zde skalnaté, oblázkové s nádherným výhledem na četné ostrůvky a mořské zátoky.

Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 4-5 osob. Mobilní chata má 24m2, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a gaučem, ložnici s manželskou postelí, ložnici s dvěma lůžky s možností přistýlky, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, terasu se zahradním nábytkem. Doporučujeme, aby pátou osobou bylo dítě.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bary, market, směnárna, obchod se suvenýry. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, půjčovna jízdních kol a lodiček, vodní sporty, jogging. Je zde hřiště pro děti. Kemp zajišťuje animaci pro děti a dospělé. Pláže jsou skalnaté, kamenité, oblázkové vzdálené cca 100 -250 m od mobilních chat. Autobusová zastávka je v blízkosti kempu. Veřejný autobus jezdí na trase Premantura - Pula cca každých 50 min. 

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
doprava
WI-FI připojení k internetu

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
klimatizace za příplatek

Poznámka

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2018 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! PLATÍ POUZE PRO TERMÍNY POBYTU 26.5.-23.6. A 15.9.-29.9.2018.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • prodejna se suvenýry
  • směnárna
  • restaurace a lá carte
  • dětské hřiště
  • market
  • bar na pláži