Premantura Dom apartmány  

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 205548
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 1000 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Premantura
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Apartmány Premantura Dom se nacházejí ve vilové čtvrti ve městečku Premantura, v blízkosti Národního parku Kamenjak, známého pro jeho krásné pláže. Vstup do NP Kamenjak je vzdálen cca 200 m od apartmánů Premantura Dom, centrum městečka je vzdáleno cca 500 m. Skalnaté, oblázkové pláže jsou vzdálené cca 800 -1000 m. Apartmány jsou umístěné ve 3 budovách vedle sebe. Villa Istra (oranžová budova), Villa Magnolia (ružová budova) a Villa Oliva (zelená budova). Centrální recepce je ve vile Oliva, restaurace je ve vile Magnolia a u každé budovy je parkoviště (za poplatek). Je zde půjčovna jízdních kol, úschovna pro soukromá jízdní kola. Studia a apartmány pro 2 - 6 osob jsou moderně zařízené a mají denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, ložnici (ložnice), koupelnu, klimatizaci, balkon.  

Typy apartmánů

1/2+1 STD typ A má 35 m2, jednu místnost, kde je rozkládací pohovka pro 2 osoby, rozkládací křeslo pro 1 osobu, kuchyňský kout.

1/4+1 (1/2+2+1) APT typ B má 53 m2, dvoulůžkovou ložnici, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, možnost rozkládací přistýlky pro 5 osobu.

1/6+1 (2/2+2+1) APT typ C má 82 m2, dvě dvoulůžkové ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, možnost rozkládací přistýlky pro 7 osobu.

CK Zemek doporučuje hostům koupání na plážích buď v NP Kamenjak, nebo v kempu Stupice. V NP Kamenjak se po délce 4 km nacházejí různé typy pláží (oblázkové, štěrkové, skalnaté, písčité - jejich názvy: Dražica, Franina, Kršice, Mala Kolombarica Munte, Podlokva, Polje, Škara, Sv. Mikule Dražica, Toreta, Velika Kolombarica) a také zábavné stezky pro rodiče s dětmi. Nejjižnější kus istrijské přírody byl v roce 1996 prohlášen za chráněnou krajinnou oblast. NP je její malebnou součástí, tak typickou pro vůni mediteránských rostlin a křišťálově čistou vodu. Ideální pro návštěvu parku je jízdní kolo, na místě si můžete zajistit i vjezdovou kartu pro automobil. Ve vzdálenosti 1-3 km od apartmánů se v Premantuře nachází mnoho dalších oblázkových, kamenitých, skalnatých pláží, jedna krásnější než druhá, jmenovitě: Debeljak, Njive, Penižule, Radovica, Školjić, Veliki Portić, Runke, Stupice, Tašalera, Cape Kamenjak, Plovanije.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
lůžkoviny
klimatizace
WI-FI

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
POVINNÉ PŘÍPLATKY:
pobytová taxa cca 1,50 EUR/ osoba/ den - platí se na místě v recepci
jednorázový přihlašovací poplatek cca 2 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid 15 EUR/ APT - platí se na místě v recepci
vratná kauce 50 EUR/apartmán - platí se na místě v recepci
parkovné 3 EUR/ den/ auto - platí se na místě v recepci
domácí zvíře (na vyžádání) 8 - 10 EUR (dle velikosti) pouze v APT v přízemí - platí se na místě v recepci

TYP A STUDIO
TYP A STUDIO
TYP A STUDIO
TYP A STUDIO
TYP B APARTMÁN S JEDNOU LOŽNICÍ
TYP B APARTMÁN S JEDNOU LOŽNICÍ
TYP B APARTMÁN S JEDNOU LOŽNICÍ
TYP B APARTMÁN S JEDNOU LOŽNICÍ
TYP B APARTMÁN S JEDNOU LOŽNICÍ
TYP C APARTMÁN SE DVĚMA LOŽNICEMI
TYP C APARTMÁN SE DVĚMA LOŽNICEMI
TYP C APARTMÁN SE DVĚMA LOŽNICEMI
TYP C APARTMÁN SE DVĚMA LOŽNICEMI
TYP C APARTMÁN SE DVĚMA LOŽNICEMI