Zorna hotel - all inclusive - BUS 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 10270
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč - Zelena Laguna
Doprava: Autobus
Vybavení: bar all inclusive, bazén dětský, bazén venkovní sladká voda , internetový kout, terasa
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio, kulečník
Sport v blízkosti: jízdy na banánu, minigolf, petanque, plážový volejbal, půjčovna jachet a plachetnic, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů, půjčovna šlapadel, squash, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní lyžování, vodní sporty

Informace o ubytování

Hotel Zorna Plava Laguna je situován v srdci střediska Zelena Laguna, obklopen středozemní vegetací, cca 5 km od centra města Poreč. Tento čtyřpatrový hotel poskytuje službu all inclusive (vše v ceně) - klienti na místě obdrží náramek pro čerpání služeb, který musí mít stále na ruce.

Hotel je plně klimatizován, má 211 pokojů s Wi-Fi připojením k internetu, SAT/TV, TEL, vysoušečem vlasů, bez balkonu, trezor a lednice možné na vyžádání za poplatek. Economy pokoje 12-16 m2, Classic pokoje 12-16 m2, Classic Family 16-19 m2. U hotelu je krásná, uzavřená zahrada se vzrostlými piniemi, kde mohou hosté na lehátkách nerušeně relaxovat.

Hostům je k dispozici restaurace, aperitiv bar, TV prostor u aperitiv baru, terasa, směnárna v hotelu Parentium nebo v recepci APT Astra, je zde konferenční sál (až pro 200 osob), venkovní bazén se sladkou vodou (17x8 m, hloubka 1,2-1,68m) a malý dětský bazén (hloubka 45 cm), lehátka a slunečníky u bazénu (omezené množství),  dětské hřiště, prostor pro uložení kol v blízkosti. Zajišťuje také animaci pro děti a dospělé (kromě soboty).

Pláže jsou kamenité, oblázkové, betonová plata, vzdálené cca 50 m, jsou zde slunečníky a lehátka za poplatek, sprchy, pláž oceněna Modrou vlajkou. Sportovní možnosti - kromě služeb zahrnutých v ceně se na místě klientům nabízí bohatá nabídka vodních sportů (vodní skútr, loďky, jízdy na banánu, vodní lyžování, plachetnice a další), sportovní centrum a hala, tenisové centrum a další.

Turistický vláček; každých 30 min - zatím informace, že v roce 2022 jezdí jen k odbočce k hotelu Parentium, tedy cca 1 km chůze  viz plánek. Čerpání služeb all inclusive začíná v den příjezdu buď obědem nebo večeří dle domluvy. 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl, 1x týdně tématická večeře (v termínech 23.5.-2.9.)
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace
WI-FI připojení k internetu na pokoji
doprava

odpolední občerstvení 16:30-17:30 hod., noční občerstvení 22:00-23:00 hod., při hlavních chodech domácí točené nápoje: točené stolní víno bílé a červené, pivo, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, u baru od 8:00 do 23:00 hodin: točené domácí alkoholické a nealkoholické nápoje, káva. Za poplatek jsou u baru dovážené nápoje, lahvová vína, lahvová piva atd.

Sport: přes rezervaci na recepci: tenis (1 dvorec), stolní tenis, minigolf, jízdní kola, squash, petanque, vodní šlapadlo, kanoe. V hotelu kulečník, různé stolní hry - např. šachy, domino, karty. Organizované turnaje: stolní tenis, pétanque, plážový volejbal, fotbal a další. Lehátka a slunečníky u bazénu (ohraničené množství).

Zábava a animace (21.5.-9.9) denně kromě soboty: Mini club 4-12 let + dětský večerní program ve 20:30, pro dospělé ranní gymnastika, sportovní turnaje, večerní organizovaná zábava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
dovážená vína, lahvová vína, lahvové pivo
lednice (na vyžádání) - 3 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 14 let na přistýlce (na vyžádání) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

dětská postýlka (pro dítě do 3 let, na vyžádání) - ZDARMA.

Přistýlky v pokojích C2N a E2 jsou rozkládací křeslo o rozměru180x68 cm, na vyžádání

U pokoj EF2 musí být obsazena všechna lůžka, přistýlka je rozkládací gauč 110x190 cm.

Dítě bez lůžka do 5 let se stravou v 1/2 pokoji zdarma. Dítě bez lůžka se stravou se 2 dospělým osobami a starším dítětem na přistýlce v 1/2+1 pokoji (na vyžádání) - nebudou akceptovány případné reklamace z důvodu omezeného místa.

Domácí zvířata nejsou povolena.

PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 1.4.2022 MÁ KAŽDÝ ÚČASTNÍK PLATÍCÍ PLNOU CENU (DOSPĚLÁ OSOBA NA ŘÁDNÉM LŮŽKU) SLEVU Z UBYTOVÁNÍ 1 200 KČ ZA 7 DNÍ POBYTU (VP 33/2022) !! - prodlouženo

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Pokoj C2N
Pokoj C2N s přistýlkou
Pokoj E2
Pokoj E2
Pokoj E2
Pokoj E2F
Pokoj E2F
Pokoj F3N
Pokoj F3N
Pokoj F3N
  • bar all inclusive
  • bazén dětský
  • bazén venkovní sladká voda
  • internetový kout
  • terasa