Zorna hotel . - all inclusive 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 10270gr
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč - Zelena Laguna
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar all inclusive, bazén dětský, bazén venkovní sladká voda , internetový kout, terasa
Sport v hotelu: fitness studio, kulečník
Sport v blízkosti: jízdy na banánu, minigolf, petanque, plážový volejbal, půjčovna jachet a plachetnic, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů, půjčovna šlapadel, squash, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní lyžování, vodní sporty

Informace o zájezdu

 

Hotel Zorna je situován v srdci střediska Zelena Laguna, obklopen středozemní vegetací, cca 5 km od centra města Poreč. Hotel poskytuje služby „all inclusive“ (vše v ceně). Klienti na místě obdrží náramek pro čerpání služeb all inclusive. Tento náramek musí mít stále na ruce.

Hotel má 208 pokojů, 4 suity a je plně klimatizován. Pokoje mají klimatizaci, WI-FI připojení k internetu, SAT/TV, TEL, vysoušeč vlasů a nemají balkon. Trezor a lednici poskytuje hotel na vyžádání. 

Hostům je k dispozici restaurace, aperitiv bar, terasa, internetová kavárna. Hotel má venkovní bazén se sladkou vodou amalý dětský bazén. Zajišťuje také animaci pro děti a dospělé.

Pláže jsou kamenité, oblázkové, betonová plata, vzdálené cca 50m. Sportovní možnosti - kromě služeb zahrnutých v ceně se na místě klientům nabízí bohatá nabídka vodních sportů. Služby „all inclusive“ – viz. ceníková tabulka. Čerpání služeb all inclusive začíná v den příjezdu buď obědem nebo večeří dle domluvy.

Do města Poreč, které je vzdáleno 5 km, jezdí turistický vláček každou půl hodinu, jeho stanoviště je pod hotelem Plavi. Lodní taxi do města jezdí každou hodinu.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl, 1x týdně tématická večeře (v termínech 23.5.-2.9.)
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace
WI-FI připojení k internetu na pokoji

odpolední občerstvení 16:30-17:30 hod., noční občerstvení 22:00-23:00 hod., při hlavních chodech domácí točené nápoje: točené stolní víno bílé a červené, pivo, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, u baru od 8:00 do 23:00 hodin: točené domácí alkoholické a nealkoholické nápoje, káva. Za poplatek jsou u baru dovážené nápoje, lahvová vína, lahvová piva atd.

Sport: přes rezervaci na recepci: tenis (1 dvorec), stolní tenis, minigolf, jízdní kola, squash, petanque, vodní šlapadlo, kanoe. V hotelu kulečník, různé stolní hry - např. šachy, domino, karty. Organizované turnaje: stolní tenis, pétanque, plážový volejbal, fotbal a další. Lehátka a slunečníky u bazénu (ohraničené množství).

Zábava a animace (21.5.-9.9) denně kromě soboty: Mini club 4-12 let + dětský večerní program ve 20:30, pro dospělé ranní gymnastika, sportovní turnaje, večerní organizovaná zábava

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
dovážená vína, lahvová vína, lahvové pivo
lednice (na vyžádání) - 3 EUR/den - platí se na místě v recepci
parkovné - 1 EUR/auto/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 14 let na přistýlce (na vyžádání) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

dětská postýlka (pro dítě do 3 let, na vyžádání) - ZDARMA.

Přistýlky v pokojích C2N jsou rozkládací křeslo o rozměru180x68 cm, na vyžádání

Dítě bez lůžka do 5 let se stravou v 1/2 pokoji zdarma. Dítě bez lůžka se stravou se 2 dospělým osobami a starším dítětem na přistýlce v 1/2+1 pokoji (na vyžádání) - nebudou akceptovány případné reklamace z důvodu omezeného místa.

Domácí zvířata nejsou povolena.

  • bar all inclusive
  • bazén dětský
  • bazén venkovní sladká voda
  • internetový kout
  • terasa