Astra apartmány . TAI CHI cvičení / za osobu *** - BUS 

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 1029020gr2
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč - Zelena Laguna
Doprava: Autobus
Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, trezor na recepci , aperitiv bar, restaurace a lá carte, kavárna, dětské hřiště, stánek s novinami
Sport v blízkosti: lukostřelba, tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, plážový volejbal, minigolf, hřiště na košíkovou, potápění, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, windsurfing, plachtění, cyklistika, půjčovna šlapadel, vodní lyžování, boccia

Informace o zájezdu

 

POBYT S CVIČENÍM TAI ČI / TAI CHI CHUAN

 

Chcete strávit nádherné dny u moře s příjemným pocitem, že jste udělali něco pro své tělo i duši? 

Zveme Vás na pobyt spojený s pohybem, relaxací i praktickým výcvikem meditací

 

Pobyt si můžete užít - ať už Vy nebo ostatní člonové rodiny - jako každý jiný turista na pláži anebo se věnovat jeho hlavní náplni a využít jedinečnou příležitost přikoupit (1.000 Kč za cvičící osobu) lekce následujícího složení:


 • seznámení s historií a teorií Tai-či / Tai chi chuan a především pak  praktických cvičení

 • relaxační a protahovací cvičení, krátký úvod do meditace a její praktický nácvik

 • Chi kung - PA TUAN ŤIN - v překladu "Osm kousků brokátu" - harmonizační a energetické cviky pro posílení samoléčící schopnosti organizmu

 • seznámení a nácvik první části (zvaná též část-země) sestavy stylu JANG 108 - tento styl se vyznačuje přirozeným vzpřímeným postojem, plynulými, pomalými, uvolněnými a jednoduchými pohyby v převážně zaoblených liniích

 • závěrem každého cvičení budou prováděny cviky na ukládání energie.

 

Lektor - cvičitel má vice než 20 let praxe s cvičením Tai chi a Chi kungu.

 

Apartmány Astra jsou jednopatrové domky umístěné v piniovém háji na poloostrově Zelené Laguny mezi hotely Albatrosem a Delfínem, cca 5 km od centra města.

Apartmán má 2 dvoulůžkové ložnice, kompletně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, sociální zařízení, SAT/TV, TEL, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu. Možnost další osoby v APT na skládací přistýlce (60x160 cm).

Hostům je k dispozici restaurace, rybí restaurace, pivnice, gril terasa, pizzerie, kavárny, cukrárny, směnárna, v blízkosti supermarket, bazén v komplexu kempu. Hosté mohou využívat hudebních večerů na terasách hotelů.

Pláže jsou kamenité, částečně oblázková s upravenými plochami na slunění a pískem pro děti, je vzdálená cca 50-200m od apartmánů.

V blízkosti je sportovní centrum, které disponuje bohatou nabídkou. Sportovní vyžití stejné jako u hotelů na Zelené Laguně. Možnost zakoupení polopenze, která se podává v hotelu Delfín formou švédských stolů. Doporučujeme vzít s sebou rozdvojku.

Nově klienti mohou využívat bezplatné WI-FI připojení k internetu v prostoru recepce. Do města Poreč, které je vzdáleno 5 km, jezdí turistický vláček každou půl hodinu, jeho stanoviště je pod hotelem Plavi. Lodní taxi do města jezdí každou hodinu.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s veškerým vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
pobytová taxa
WI-FI v prostoru recepce

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
parkovné - 1 EUR/den/auto - platí se na místě v recepci
PŘÍPLATEK ZA CVIČENÍ - OSOBA 1.000 Kč, který zahrnuje cvičení 2x denně á 2 vyučovací hodiny, za týden celkem 20 vyučovacích hodin (1 vyučovací hodina = 45 minut)

Poznámka

Pokud chcete přikoupit polopenzi, musí se objednat předem a ne až na místě, a to na celý pobyt klienta a pro všechny osoby v apartmánu, podává se formou švédských stolů v hotelu Delfin.

Polopenze dítě do 4 let - ZDARMA!

Přistýlka je na předchozí vyžádání, skládací o rozměrech 60x160 cm.

dětská postýlka (pro dítě do 3 let, na vyžádání) - ZDARMA.

 • prodejna se suvenýry
 • směnárna
 • trezor na recepci
 • aperitiv bar
 • restaurace a lá carte
 • kavárna
 • dětské hřiště
 • stánek s novinami