Aminess Maravea Camping Resort - mobilní chaty 

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 10130
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Mareda
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar na pláži, café bar, dětské hřiště, obchod s potravinami, restaurace a lá carte, sociální zařízení společné, terasa, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, minigolf, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o zájezdu

Kemp Aminess Maravea (pův. Mareda) se nachází 4 km od Novigradu, v dubovém lese, který přechází v malebnou zátoku, obklopen vinohrady a mořem. Nabízíme zde mobilní chaty pod názvem Maravea Premium Village, všechny stejné velikosti, liší se pouze vnějším vzhledem. Všechny mobilní chaty mají 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem až pro 2 osoby, SAT/TV, 2 koupelny, klimatizaci, WI-FI a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto. Závěrečný úklid není v ceně.

Kemp nabízí různé sportovní aktivity i relaxaci včetně bohatých večerních programů. Klientům jsou k dispozici restaurace jako např. Capa s terasou s výhledem na moře a velkým výběrem jídel a pití nebo nová restaurace Loop s bohatou nabídkou specialit, bar MarBar, pekárna, supermarket. Pro sezonu 2019 bude v provozu rovněž nový bazénový komplex pro děti i dospělé včetně přílivového koupaliště.

Pro děti je zde dětské hřiště.  Kemp zajišťuje animaci pro děti i dospělé: např. mini club, teen club, aquaerobik, zábavné programy, sportovní turnaje. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, vodní sporty a další. Do centra Novigradu jezdí pravidelně turistický vláček.

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
lůžkoviny
klimatizace
WI-FI
parkování (nehlídané)
vstup do venkovních bazénů

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
závěrečný úklid 810,- Kč (platí se v CK/u prodejce)
domácí zvíře (na vyžádání) - 10 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

SLEVA 10% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% v termínech 7.9.-28.9.2019 ! Tato sleva se nesčítá s časovou slevou.

SLEVA 15% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 15% v termínu od 7.9.-28.9.2019 ! Tato sleva se nesčítá s časovou slevou.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.01.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Platí pouze pro termíny 18.5.-7.9.2019. Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.02.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 5% !!! Platí pouze pro termíny 18.5.-7.9.2019. Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • bar na pláži
  • café bar
  • dětské hřiště
  • obchod s potravinami
  • restaurace a lá carte
  • sociální zařízení společné
  • terasa
  • WI-FI k dispozici dle popisu