Bi Village Resort mobil home 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 10483
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 500 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Fažana
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Bi-Village resort se nachází na samém jihu Istrie naproti národnímu parku Brijuni, asi 1 km od městečka Fažana  a 7 km od města Pula. Resort Bi Village je obklopen borovými lesy, středomořskou vegetací a oblázkovou pláží, která je asi 1 km dlouhá. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená asi 50 -250 m od ubytování. Na pláži jsou lehátka a slunečníky (za poplatek), možnost zapůjčení surfů, loděk, šlapadel. V resortu Bi Village se nachází tři restaurace s mezinárodní i tradiční kuchyní, sendvič bar, supermarket, pizzerie, bar, směnárna, v recepci WI-FI zóna (za poplatek), tři venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, tenisové kurty, škola potápění, škola windsurfingu, půjčovna kol, vodní sporty. Pro děti jsou zde připravované bohaté animace, které nabízí sportovní hry, mini-klub, junior-klub, večerní akce, diskotéka další.  
 
Nabízíme zde ubytování v moderních apartmánech, dvoulůžkových pokojích a mobilních chatách.

1/4 MH - 25 m2, 2 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna, zastřešená terasa se zahradním nábytkem, vybaveno klimatizací (za příplatek).

Parking: při příjezdu na recepci nahlásíte svou SPZ recepčnímu, který ji zanese do systému. Závora se otevírá automaticky po detekci registrované SPZ. Jen pozor – každý den v určitých časech je trvale dole, v těchto hodinách neprojedete, v roce 2018 se jedná o: 13:00 - 15:00 a pak 00.00 – 07:00 hodin. 

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
lůžkoviny
ručníky závěrečný úklid
parkovací místo
využívání bazénu
animace

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování (kromě pokojů)
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
klimatizace cca 20 EUR /20 hodin - platí se na místě v recepci
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 10 KN/osoba - platí se na místě v recepci
WI-FI připojení cca 8 EUR/den, 15 EUR/ 3 dny, 30 EUR/7 dní - platí se na místě v recepci