Duga Uvala hotel (hlavní budova) 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 20605
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Duga Uvala
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: prodejna se suvenýry, wellness centrum, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, terasa, grill bar, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, bar u bazénu, noční klub
Sport v hotelu: tenisové dvorce, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, hřiště pro míčové hry, gymnastika

Informace o zájezdu

Hotel Duga Uvala se nachází v zátoce Vinjola, 22 km od historického centra města Pula. Hotel tvoří hlavní budova a depandance Annex, která je s hlavní budovou spojená zastřešenou chodbou. 

Pokoje v hotelu jsou dvolůžkové a třílůžkové s možností přistýlky typu Standard, Superior, Superior Family, Attic Standard, Attic Standard Family. Všechny pokoje mají, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, klimatizaci. 

1/2 pokoj Standard pro 2-3 osoby má manželskou postel, balkon na stranu do parku, na vyžádání možnost přistýlky (80 x140 cm) pro 1 dítě max. do 14 let.

1/2+1 pokoj Superior pro 2- 4 osoby má manželskou postel, rozkládací gauč pro 1 osobu, balkon na stranu do parku, na vyžádání možnost přistýlky (80 x180 cm) pro 4 osobu.

1/3+1 pokoj Superior Family pro 3-5 osob má ložnici s manželskou postelí, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, balkon na stranu do parku, na vyžádání možnost přistýlky (80 x180 cm) pro 5 osobu.

1/2 pokoj Attic Standard pro 2 osoby má manželskou postel, je v podkroví a bez balkonu, na vyžádání možnost pouze dětské postýlky.

1/3+1 pokoj Attic Standard Family pro 3-5 osob má ložnici s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, je v podkroví a bez balkonu, na vyžádání možnost přistýlky (80 x180 cm) pro 5 osobu.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, aperitiv bar s terasou, grill bar, cukrárna, bar u bazénu, venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén s mořskou vodou (v hlavní sezoně uzavřen), sauna (finská, turecká), posilovna, dětské hřiště, parkoviště (rezervace místa za poplatek). Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty, půjčovna jízdních kol. V hlavní sezoně hotel zajišťuje zábavní programy a sportovní animaci pro děti i dospělé. 

Pláž je přírodní kamenitá a oblázková s pozvolným vstupem do moře, vzdálena cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Na recepci hotelu obdrží host čipový náramek, který jej opravňuje k čerpání polopenze s nápoji v hotelové restauraci. Po dohodě na recepci má host možnost si vložit do náramku finanční hotovost a pak mu tento náramek slouží jako platební karta na úhradu ostatních služeb v hotelovém resortu a získává slevu 20 % oproti úhradě v hotovosti.

snídaně 7:30-10:00

večeře 18:30 - 21:00

Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.

 

UPOZORNĚNÍ -  v termínu 13.8. - 18.8. probíhá v hotelu Duga Uvala akce nazvaná Afrolatinský taneční týden (salsa, bachata, kizomba). Taneční lekce probíhají každý den mezi 17:00 - 19:00 v prostoru Arena.

Taneční noci od 22:30 do 00:30 ve dnech 13., 14. a 16.8.2018 v prostoru Arena.

Taneční noci u bazénu 15.8. a 17.8.2018. 

V tomto období navyšuje hotel ceny o 15%, jelikož mají hosté volný vstup.

 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl, u večeře točené místní nápoje (pivo, víno, ovocné šťávy, voda)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
rezervace parkovacího místa (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
plná penze - dospělá osoba za příplatek
plná penze - dítě 4-14 let za příplatek
plná penze - dítě do 4 let - zdarma
dětská postýlka (dítě do 4 let) pouze v pokojích 1/2 Standard (HSTD) a 1/2 Attic Standard (ASTD) za příplatek
mini lednička (na vyžádání) za příplatek
domácí zvíře (na vyžádání) za příplatek

Poznámka

DÍTĚ DO 4 LET SE STRAVOU BEZ NÁROKU NA LŮŽKO ZDARMA!

Možnost 80x180 cm přistýlky (na vyžádání) v pokojích typů 1/2 Standard (HSTD), 1/2+1 Superior (HSUP), 1/3+1 Superior Family (HFAM), a 1/3+1 Attic Standard Family (AFAM).

standard pokoj
HOTEL - standard pokoj
HOTEL - standard pokoj
HOTEL - standard pokoj
HOTEL - standard pokoj
HOTEL - standard pokoj
Bar
Restauranr Rustika
  • prodejna se suvenýry
  • wellness centrum
  • bazén venkovní sladká voda
  • aperitiv bar
  • terasa
  • grill bar
  • lehátka na pláži - za poplatek
  • slunečníky na pláži za poplatek
  • bar u bazénu
  • noční klub