Duga Uvala hotel (hlavní budova) 

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 20605
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Duga Uvala
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, bar u bazénu, bazén venkovní sladká voda , grill bar, lehátka na pláži - za poplatek, noční klub, prodejna se suvenýry, slunečníky na pláži za poplatek, terasa, wellness centrum
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, gymnastika, hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, tenisové dvorce

Informace o zájezdu

Hotel Duga Uvala se nachází v zátoce Vinjola, 22 km od historického centra města Pula a řadí se do kategorie postupně se měnících z charakteru postaršího typu hotelu na hotel modernizovaný. Hotel tvoří hlavní budova a depandance Annex, která je s hlavní budovou spojená zastřešenou chodbou.

Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové. Pokoje mají SAT/TV, WI-FI, koupelnu, klimatizaci.
U některých pokojů je možnost přistýlky.

1/2 pokoj Standard pro 2 osoby má manželskou postel, balkon na stranu do parku, na vyžádání možnost přistýlky (80 x140 cm) pro 1 dítě max. do 12 let.

1/2+1 pokoj Superior pro 2- 4 osoby má manželskou postel, rozkládací gauč pro 1 osobu, mini ledničku, balkon na mořskou stranu (boční pohled), na vyžádání možnost přistýlky (80 x180 cm) pro 4 osobu.

1/3+1 pokoj Family pro 3- 5 osob má ložnici s manželskou postelí, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, mini ledničku, balkon na mořskou stranu (boční pohled), na vyžádání možnost přistýlky (80 x180 cm) pro 5 osobu.

1/2 pokoj Attic Standard pro 2 osoby má manželskou postel, je v podkroví a bez balkonu, na vyžádání možnost pouze dětské postýlky.

1/4+1 pokoj Attic Standard Family pro 4- 6 osob má ložnici s manželskou postelí, denní místnost s lůžkem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, je v podkroví a bez balkonu, na vyžádání možnost přistýlky (80 x180 cm) pro 6 osobu.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, aperitiv bar s terasou, grill bar, cukrárna, bar u bazénu, noční klub, venkovní bazén, vnitřní bazén (v hlavní sezoně uzavřen), sauna (finská, turecká), posilovna, dětské hřiště, parkoviště (rezervace místa za poplatek). Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty, půjčovna jízdních kol. V hlavní sezoně hotel zajišťuje zábavné a sportovní animaci pro děti i dospělé, taneční večery s hudbou.  Pláž je přírodní kamenitá a oblázková s pozvolným vstupem do moře, vzdálena cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Na recepci hotelu obdrží host čipový náramek, který jej opravňuje k čerpání polopenze s nápoji v hotelové restauraci. Po dohodě na recepci má host možnost si vložit do náramku finanční hotovost a pak mu tento náramek slouží jako platební karta na úhradu ostatní služeb v hotelovém resortu a získává slevu 10 % oproti úhradě v hotovosti.

Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.
 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl, u večeře točené místní nápoje (pivo, víno, ovocné šťávy, voda)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
domácí zvíře (na vyžádání) 15 EUR/den - platí se na místě v recepci
rezervace parkovacího místa (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
all inclusive light za příplatek viz ceník
dětská postýlka (na předchozí vyžádání) za příplatek viz ceník
mini lednička (na předchozí vyžádání) za příplatek viz ceník

Poznámka

Přistýlky který jsou na předchozí vyžádání mají rozměr 80x180 cm.

standard pokoj
HOTEL - standard pokoj
HOTEL - standard pokoj
HOTEL - standard pokoj
HOTEL - standard pokoj
HOTEL - standard pokoj
Bar
Restauranr Rustika
  • aperitiv bar
  • bar u bazénu
  • bazén venkovní sladká voda
  • grill bar
  • lehátka na pláži - za poplatek
  • noční klub
  • prodejna se suvenýry
  • slunečníky na pláži za poplatek
  • terasa
  • wellness centrum