Duga Uvala hotel (hlavní budova) - JEN ČESKO 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 20605
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Duga Uvala
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, bar u bazénu, bazén venkovní, cukrárna, dětské hřiště, grill bar, noční klub, restaurace, sauna, terasa, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o zájezdu

Hotel Duga Uvala se nachází v zátoce Vinjola, 22 km od historického centra města Pula a řadí se do kategorie postupně se měnících z charakteru postaršího typu hotelu na hotel modernizovaný. Hotel tvoří hlavní budova a depandance Annex, která je s hlavní budovou spojená zastřešenou chodbou. Cena je pouze za nájem pokoje, strava se v případě potřeby dokupuje v CK, a to polopenze s nápoji u večeře nebo all inclusive light (3 jídla denně a v době jídla v jídelně neomezené nápoje).

 

HOTEL (depandance ANNEX s pokoji až pro  osob v jiné šňůře zájezdů)

Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové až pětilůžkové, mají SAT/TV, WI-FI, koupelnu, klimatizaci, některé mají balkon.  
1/2 pokoj Standard velikost 20 m2 + balkon 4 m2, pro 2-3 osoby, má manželskou postel, na vyžádání možnost malé přistýlky (80 x140 cm) pro 1 dítě max. do 12 let.
1/2 pokoj Superior velikost 30 m2 + balkon 10 m2 na mořskou stranu (boční pohled moře), pro 2-4 osoby, má manželskou postel, rozkládací gauč pro 1 osobu, na vyžádání možnost přistýlky (80 x180 cm) pro 4. osobu. 
1/3 pokoj Family velikost 34 m2 až 44 m2 + balkon 18 m2 až 8 m2 na mořskou stranu (boční pohled moře), pro 3-5 osob, má ložnici s manželskou postelí, denní místnost s jedním lůžkem, gauč pro 4. osobu, na vyžádání přistýlka 80 x180 cm pro 5. osobu. Prostor obou částí oddělen buď opticky nebo přímo dveřmi. 
1/2 pokoj Attic Standard velikost 18 m2, bez balkonu, pro 2 osoby, má manželskou postel, je v podkroví a bez balkonu, navíc možnost pouze dětské postýlky – na vyžádání.
1/4 pokoj Attic Standard Family velikost 36 m2 pro 4-5 osob, má dvakrát dvoulůžko a další řádné lůžko pro 1 osobu. Navíc možnost pouze dětské postýlky – na vyžádání. Je v podkroví a bez balkonu.

 

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, aperitiv bar s terasou, grill bar, cukrárna, bar u bazénu, noční klub, venkovní bazén, vnitřní bazén (v hlavní sezoně uzavřen), sauna (finská, turecká), posilovna, dětské hřiště, parkoviště (rezervace místa za poplatek). Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty, půjčovna jízdních kol. V hlavní sezoně hotel zajišťuje zábavní a sportovní animaci pro děti i dospělé, taneční večery s hudbou.  
 
Na recepci hotelu obdrží host čipový náramek. V případě dokoupení polopenze/all inclusive light  jej opravňuje k čerpání polopenze s nápoji/all inclusive light v hotelové restauraci. Po dohodě na recepci má  možnost si vložit do náramku finanční hotovost a pak mu tento náramek slouží jako bezdotyková platební karta na úhradu ostatních služeb v hotelovém resortu, díky němu získává slevu 10 % oproti úhradě v hotovosti.

Pláž je přírodní kamenitá a oblázková s pozvolným vstupem do moře, vzdálena cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.


Tato destinace je pouze na vlastní dopravu

 

**************************************************************

OPATŘENÍ V SOUVISLOSTI COVID-19  

U vchodu do restaurace bude dezinfekční stojan s návodem k použití, pod dohledem číšníka.
- bezkontaktní platba ve všech prodejních místech prostřednictvím náramku, který obdržíte při příjezdu a platby uhradíte na konci pobytu najednou, bez nutnosti náramek předávat zaměstnancům
- ochranné bariéry pro vzájemnou ochranu personálu a hostů (recepce, bary, restaurace)
- místo samoobsluhy budou jídla z vitrín servírována hostům číšníky
- jídlo se podává na otevřených terasách, kterých je dostatek (pokud to nebude možné, tak na krytých terasách a uvnitř v souladu s doporučenými vzdálenostmi
- denní úklid pokoje během pobytu pouze na žádost hosta
- výrazně zvýšená hygiena a čištění místností (před příjezdem) a všech společných prostor (během pobytu), včetně dezinfekce UV-C (terasy, restaurace, bary, venkovními bazény a dalšími zařízení)
- preventivní opatření v oblasti veřejného zdraví: bezkontaktní měření teploty a další
- upravená sportovní hřiště a mini golf, dětské hřiště, hotelové prostředí 

Cena obsahuje

7x ubytování bez stravy
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI

Cena neobsahuje

stravování (lze dokoupit)
doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
rezervace parkovacího místa (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
mini lednička na pokoji (na vyžádání) 7,50 EUR/den - platí se na místě v recepci
dětská postýlka (na vyžádání) 7,50 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Polopenze (za příplatek) - snídaně i večeře švédský stůl, u večeří neomezeně točené místní nápoje (pivo, víno, ovocné šťávy, voda).

All inclusive light (za příplatek) - snídaně, oběd i večeře švédský stůl, u obědů a večeří neomezeně točené místní nápoje (pivo, víno, ovocné šťávy, voda).

Domácí zvířata nejsou povolena.

MIMOŘÁDNÁ SLEVA Z UBYTOVÁNÍ 50% V TERMÍNECH 8.8. DO 3.10.2020 (ULTRA LAST MINUTE -50%). SLEVA JE PLATNÁ OD 3.8.2020.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

standard
standard
superior
superior
standard family
superior family
superior family
Attic standard
Attic standard
Attic standard
Attic family
Restaurant Green/Zeleni - podávání dokoupené stravy
Restaurant Green/Zeleni - podávání dokoupené stravy
Restaurant Green/Zeleni - podávání dokoupené stravy
Restaurant Green/Zeleni - podávání dokoupené stravy
Restaurant Green/Zeleni - podávání dokoupené stravy
Terasa aperitiv bar
Terasa aperitiv bar
Grill Kažun
Restoran Plavi
Pizzerie Rustika
Punta grill & bar
 • aperitiv bar
 • bar u bazénu
 • bazén venkovní
 • cukrárna
 • dětské hřiště
 • grill bar
 • noční klub
 • restaurace
 • sauna
 • terasa
 • WI-FI k dispozici dle popisu