Zagreb hotel - all inclusive 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 51307
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Chorvatské přímoří / Karlobag
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, bazén venkovní, bazén vnitřní sladká voda, kavárna, večerní hudba, wellness centrum
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, hřiště pro míčové hry, minigolf, posilovna, stolní tenis, tenisové dvorce

Informace o ubytování

Hotel Zagreb se nachází v městečku Karlobag, na úpatí pohoří Velebit, přímo u moře, obklopen zelení. Od centra města je vzdálen 300 m. Hotel se skládá z hlavní budovy (křídla Zlatan a Degenija) a z depandance nazvané villa Pinia; celkem je zde 104 pokojů, které jsou dvoulůžkové s možností jedné až dvou přistýlek, všechny pokoje jsou klimatizované, s vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, telefonem, malou ledničkou, s balkonem směrem na moře a ostrov Pag nebo bez balkonu. Nově nabízíme také pokoje typu SUITE – 44m - 2 spojené pokoje - ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, velká koupelna + další WC, balkon, jeden vchod. Pokoje s balkonem jsou pouze v hlavní budově, pokoje bez balkonu se nacházejí v hlavní budově i ve vile Pinia (u pokojů bez balkonu nelze předem zaručit, v které budově budou klienti ubytováni). Hotel nabízí službu plné penze s nápoji u obědů i večeří. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, kavárna, bar s terasou, wellness centrum (sauna, vířivky, masáže), konferenční místnost, venkovní bazén, vnitřní bazén. Ke sportovnímu vyžití slouží víceúčelové hřiště na míčové hry, minigolf, stolní tenis, tenisový kurt. Hotel organizuje výlety. Nedoporučujeme osobám na vozíku a osobám s omezenou hybností - schody v budově i k moři. Pláž je převážně betonová a kamenitá, 300 m dlouhá, vzdálená 50 m od hotelu, směrem k městu několik oblázkovo-štěrkových vstupů; krásná oblázková pláž Tatinja se nachází vzdušnou čarou 300 m od hotelu, cca 650 m promenádou s krásnými výhledy podél zátoky, zde je i bar, pizzerie, parkoviště, WC. 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - (snídaně - buffe, oběd a večeře buffe - výběr ze 2 polévek, 3 hlavních jídel, min. 4 přílohy, saláty, dezerty, ovoce); nápoje u obědů a večeří: točené domácí víno červené a bílé, točené pivo, voda, ovocné šťávy
All inclusive na baru - terase od 11:00 do 21:30 hodin: koláče, káva, nealkoholické nápoje z automatu, pivo, bílé a červené víno, domácí alkoholické nápoje (4 druhy)
využívání vnitřního a venkovního bazénu, 60 min. sauny (při pobytu na 7 a více dní), tenisových dvorců neomezeně (při pobytu na 7 a více dní), animační program pro děti i dospělé (od 28.6. do 31.8.), živá hudba 5x týdně (od 1.7 do 20.9.)
výměna ručníků
závěrečný úklid
SAT/TV
klimatizace
malá lednička
WI-FI

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK - platí se na místě v recepci - dospělá osoba cca 1,40 EUR/noc, děti 12-18 let cca 0,70 EUR/noc, děti do 12 let taxu neplatí
parkovné - 3 EUR/auto/noc - platí se na místě v recepci
dětská postýlka (na vyžádání) - cca 5 EUR/noc - platí se na místě v recepci

Poznámka

DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE V POKOJI SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA!

V případě obsazení 3. i 4. lůžka dětmi do 12ti let je cena následující: jedno dítě je zdarma, 2. dítě platí cenu na 4. lůžku jako dítě 2-16 let (zdarma může být pouze jedno dítě).

V případě obsazení 1/2+1 pokoje 1 dosp. osobou a 2 dětmi do 12 let má jedno dítě slevu 50% ze základní ceny a druhé dítě 30% ze základní ceny (jedno dítě je na řádném lůžku, druhé na přistýlce).

Cena při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou (single use) - je na vyžádání.

Domácí zvířata na předchozí vyžádání (5 EUR/den platba na místě).


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 31.3.2022 SLEVA 17 % Z CENY UBYTOVÁNÍ (FIRST MINUTE OFFER 2022). Slevy se nesčítají.

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Vstup do hlavní budovy
Vstup do hlavní budovy
Vedlejší budovy Pinija
Vedlejší budovy Pinija
Pinia
Pinia
Pinia - pokoj pro 4 osoby
Pinia - pokoj pro 3 osoby
Pinia
Hlavní budova
Hlavní budova
Hlavní budova
Hlavní budova
Hlavní budova
Hlavní budova
Hlavní budova - SUITE
Sál pro zábavu
Pláž před hotelem
Pláž před hotelem
Pláž před hotelem
Pláž před hotelem
na pláži
Pláž směrem k městu
Pláž směrem k městu
Pláž směrem k městu
Pláž Tatinja
Pláž Tatinja
Benzínka a market přímo nad hotelem
Dobíječka elektroaut přímo nad hotelem
Pohled na Pag z vrcholů nad Karlobagem
Karlobag
  • aperitiv bar
  • bazén venkovní
  • bazén vnitřní sladká voda
  • kavárna
  • večerní hudba
  • wellness centrum