Mediteran hotel - BUS . 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 30821
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Chorvatské přímoří / Crikvenica
Doprava: Autobus
Vybavení: bazén vnitřní sladká voda, lehátka na pláži - za poplatek, masážní salón, recepce, sauna, slunečníky na pláži za poplatek, směnárna, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: půjčovna skútrů

Informace o ubytování

PRODEJ JEN V CENTRÁLE 101 CK ZEMEK

 

Hotel Mediteran je příjemný klimatizovaný pětipatrový hotel s obytným podkrovím přímo u moře. Od moře a pláže je oddělen pouze místní jednosměrnou komunikací. Před hotelem jsou menší oblázkové pláže či betonová mola s možností slunečníků a lehátek za poplatek. Široká oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 200 m od hotelu směrem na sever. Naopak, když se vydáte na jih, dojdete po 5 minutách pěší chůze na krásně upravenou písečnou pláž s veškerým zázemím včetně restaurací, bufetu, toalet, sprch, vodních atrakcí, atd. Tato pláž je ideální pro rodiny s dětmi.
Do centra Crikvenice se dostanete pěší chůzí za 15-20 min příjemnou promenádou podél moře plnou obchůdků, cukráren, kaváren a dalších lákadel. Můžete jet i turistickým vláčkem, který má nástupní místo přímo u  hotelu Mediteran. 
Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, směnárnou, výtahem, klimatizovanou restaurací, snack barem, terasou s posezením s výhledem na moře. WiFi u recepce je zdarma. Dále je k dispozici vnitřní bazén se sladkou vodou, který je otevřen mimo hlavní sezónu a dále venkovní bazén se sladkou vodou. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou za poplatek, tak jako sauna, masáže a zapůjčení vodních skútrů. Máme k dispozici dvou až čtyřlůžkové klimatizované pokoje s manželskou postelí a přistýlkou formou rozkládacího křesla či rozkládacího gauče - v případě přistýlek je v pokoji omezený prostor - s vlastním sociálním zařízením – menší koupelny, se SAT/TV, telefonem, s překrásným výhledem na moře ve staré části hotelu, balkon s posezením je možný za příplatek.

Pro klienty jsou připraveny zajímavé výlety lodí a autobusem, např. do národního parku Plitvická jezera, Zavižan či Postojna jama, dále na ostrov Krk do městečka Baška či Vrbnik,  fish picnic atd. Více informací o výletech poskytne delegát, který je na místě po celou dobu pobytu.
Hotel doporučujeme z důvodu krátké dostupnosti z Čech a to všem věkovým kategoriím.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenzi formou bufetu – výborná strava včetně ovoce, u večeře k dispozici 0,25 l vína a 0,25 l minerální vody, pro děti limonáda a džusy z automatu
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
doprava

Cena neobsahuje

povinná pobytová taxa (platí se v CK/u prodejce)
cestovní pojištění
dětská postýlka (na vyžádání) - 5 EUR/den

Poznámka

Jedno dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA

Pokoje jsou pro 2 až 4 osoby, přistýlky se obsazují v pořadí dle věku od nejstaršího.
Balkon za příplatek 490 Kč osoba/týden na 1. a 2. lůžku = 980 Kč pokoj/týden.
Možnost pobytu jedné osoby v pokoji s balkonem za příplatek 3.990 Kč

  • bazén vnitřní sladká voda
  • lehátka na pláži - za poplatek
  • masážní salón
  • recepce
  • sauna
  • slunečníky na pláži za poplatek
  • směnárna
  • WI-FI k dispozici dle popisu