Golf & Spa Resort Konopiště - Relax víkend 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 60001000
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Česká republika / Benešovsko / Konopiště
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: restaurace, wellness centrum
Sport v hotelu: fitness studio, golf
Sport v blízkosti: cyklistika, turistika

Informace o zájezdu

Golf & Spa Resort Konopiště, který se nachází pouhých 40 minut jízdy autem od Prahy, nabízí komplexní zázemí pro různé druhy pobytů a aktivit, jelikož disponuje ubytováním ve 135 dvoulůžkových pokojích, rozsáhlým wellness centrem, restaurací s domácí i mezinárodní kuchyní a v neposlední řadě největším golfovým hřištěm v České republice (2 x mistrovské hřiště 18 jamek + veřejné hřiště 9 jamek).

Spa & Wellness Konopiště je ideálním místem pro strávení příjemného dne, víkendu, ale i pro delší pobyt. Nabízíme pobyty zaměřené jak na odpočinek, relaxaci tak i pobyty zkrášlující či pomáhající při zdravotních obtížích. Taktéž je možno zúčastnit se sportovních, cvičících víkendů pod vedením zkušených instruktorů. Ve Spa & Wellness Konopiště naleznete vnitřní a venkovní bazén, vířivku, solnou lázeň, Kneippův chodník, páru, saunu či solární louka. Je možno absolvovat nejrůznější zkrášlující, ozdravné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace nebo koupele. Dále je pro klienty připravena posilovna.

Hotel Golf & Spa Resort Konopiště s celoročním provozem se nachází přímo v srdci areálu Golf Resort Konopiště. V osmnácti budovách nabízí 135 luxusních dvoulůžkových pokojů. Na vyžádání je možno pokoje dovybavit přistýlkami. Domácí mazlíčci vítáni. Dvoulůžkové pokoje (133) a apartmány (2) se nacházejí v zámeckém hotelu a dalších čtyřech přilehlých rekonstruovaných budovách, nazývaných Creek House, Steak House, Forrest House a Garden House. Nově postaveny byly tzv. Golf Houses. Nabízejí komfortní ubytování jak pro golfové hráče, tak i pro jiné návštěvníky resortu. Jsou vybaveny stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, vanou příp. sprchou, televizí včetně satelitu, minibarem a trezorem.

V areálu Golf Resort Konopiště nalezneme dvě restaurace. V centrální budově – zámečku, se nachází restaurace Tee No.19 a u hlavního parkingu pak restaurace Steak House St. Florian. Obě restaurace nabízí kulinářský zážitek zaměřený na evropskou, ale zejména tradiční českou kuchyni doprovázenou širokým výběrem kvalitních vín.

Golfová hřiště mají k dispozici 45 jamek. Jsou zde dvě osmnáctijamková mistrovská hřiště - Radecký (par 72), d´Este (par 72) a devítijamkový Public course (par 29). Trénink a rozcvičení před hrou probíhá na rozsáhlém driving range. Výuka golfu je možná pod vedením profesionálních trenérů.

Přijeďte si užít golf a nádhernou okolní přírodu. Vychutnejte si příjemné probuzení uprostřed zeleně, ochutnejte delikatesy naší kuchyně, prostě přijeďte relaxovat. Mimo vlastní golfový resort je možno provozovat cyklistiku, objednat si let balónem, případně navštívit nádherný Zámek Konopiště či Jemniště.

Okolí Golf & Spa Resortu Konopiště přímo vyzývá k cyklovýletům za krásami přírody či historickými památkami. Připravili jsme pro Vás několik typů tras s různou délkou a náročností. Výběr na recepci resortu. Kola možno zapůjčit přímo v resortu.

 

 

Cena obsahuje

2 noci v luxusním hotelu****se snídaní
neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra (whirlpool, bazén vnitřní, venkovní, lázeň se slanou vodou, Kneippův chodník, sauna, pára, posilovna s kardio zónou)
2 wellness procedury (pro ni, případně pro něj) dle vlastního výběru viz nabídka wellness procedur
neomezený vstup na driving range a devítijamkové golfové hřiště
možnost zdarma využít půjčovnu kol
20% sleva na všechny další procedury balneo centra
35% sleva na fee obou mistrovských hřišť

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
malé domácí zvíře (na vyžádání) za poplatek 300 Kč/noc

Poznámka

RELAX VÍKEND - musí být pobyt na 2 noci

Nabídka wellness procedur:
Sluneční louka (30 min.)
Inhalace minerální voda, olej (30 min.)
Rybičky Garra Ruffa 30 min.
Rašelinové koupel
Aromaterapeutická koupel
Uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře
Magnesiová koupel
Rašelinové obklady
Parafínové obklady – med nebo ajurvédské byliny
Parafínový zábal rukou

  • restaurace
  • wellness centrum