Nezávazná poptávka

Zvolte počet osob

-
+
-
+
-
+
-
+
-
+
Celková cena
Funtana Resort - Pavilony Funtana

Funtana Resort - Pavilony Funtana

Chorvatsko / Istrie / Funtana
Termín:
16. 5. - 23. 5. 2026 (7 nocí)
SLEVA 10 % Z UBYTOVÁNÍ OD 16.1. DO 15.2.2026 (SPO1
Doprava:
vlastní
Ubytování:
Pavilon
Strava:
all inclusive
Počet osob:
Pokoj:
Doplňkové služby, příplatky, slevy
Cena zahrnuje
  • 7x ubytování
  • 7x plná penze - švédský stůl - Snídaně: 7:00 – 10:00, Oběd: 12:00 – 14:00, Večeře: 18:30 – 21:00; je zahrnuta konzumace nealkohol. nápojů (džusy, voda, káva), piva, červeného a bílého vína
  • úklid pokoje
  • lůžkoviny
  • výměna ručníků
  • závěrečný úklid
  • klimatizace
  • pobytová taxa
  • parkování
  • využití venkovního bazénu
  • V CENĚ JE TÉŽ:
  • 12:00-16:00 restaur. Tramontana podává široký výběr těstovin, rizota, letních salátů, masa a zmrzliny; 17:00-18:00 sendviče, pizza, dorty, smoothie, sezónní čerstvé krájené ovoce a zmrzlina;10:00-00:00 (půlnoc) zmrzlina, káva a čaj, voda, džus, víno a pivo
  • od 12:00 (poledne) do 00:00 (půlnoc) ve Fresh corneru;21:00-00:00 (půlnoc) nabízí Fresh corner další výběr alkohol. nápojů-domácí lihovina a vodka, whisky, gin.
  • Všechna sportovní zařízení v komplexu Funtana jsou v ceně (pozor: limitovaný počet sportovních rekvizit!): tenis (2 dvorce), stolní tenis, minigolf, plážový volejbal. Trampolína a hřiště pro děti. Škola tenisu pro děti od 5 do 12 let (pouze pro skupinky 4-6 dětí, začátečníky, pondělí-pátek).
  • Dále stolní fotbal, videohry, zapůjčení šlapadel, kajaků, jízdních kol.
  • Bohatá celodenní animace pro děti i dospělé každý den (kromě soboty), živá hudba u bazénu
Cena nezahrnuje
  • doprava
  • cestovní pojištění
Poznámka
  • DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA
  • dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA.
  • Služba all inclusive začíná obědem a končí snídaní.
  • 1/2+1 pokoj Superior, BM (B21) může být obsazen také 1 dospělou osobu a 2 dětmi do 12 let, cena je za každé dítě, není možná přistýlka pro dospělou osobu.
  • 1/4 pokoj Family, BM má 2 dvoulůžkové pokoje propojené vnitřními dveřmi, v jednom pokoji je manželská postel a v druhém jsou dvě oddělená lůžka, musí být obsazen 4 platícími osobami.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • !!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 16.1. DO 15.2.2026 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ (SPO1) !!! Platí pro termíny 16.5.-27.9.2026. Sleva je zahrnuta v ceně.
  • !!! SLEVA 10 % - LONG STAY 10+ DNÍ!!! Slevy se sčítají!!! Sleva není zahrnuta v ceně.
Cena celkem