8 -denní zájezd |
Chorvatsko
Hotel Hvar se nachází ien 100 m od písečné pláže, v mírném svahu a v zeleni. Od centra městečka Jelsa asi 500 m. Hotel má 205 pokojů. Hostům je k dispozici recepce, směnárna, internetový kout - wirelles za poplatek, trezor na recepci za poplatek, obchod se suvenýry, klimatizovaná restaurace, terasa s výhledem na moře, masážní salon, fitness, vnitřní (v letní sezóně od 15.6. do 15.9. uzavřen) a venkovní bazén s mořskou vodou. Ke sportovnímu vyžití slouží 4 tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, půjčovna jízdních kol a skútrů.
Informace
ubytování:
hotel ***
Hotel má 205 pokojů, většina z nich je situována na mořskou stranu s balkonem nebo terasou. Všechny pokoje mají SAT/TV,TEL, stropní ventilátor.
Pokud jsou 2 děti ve věku do 12 let v samostatném dvoulůžkovém pokoji, může v pokoji být i třetí dítě do 12 let za stejnou cenu. Tyto varianty jsou možné pouze v doprovodu rodičů či dospělých osob, které mají pokoj vedle.
strava:
polopenze
Švédský stůl, cena neobsahuje nápoje k večeři.
doprava:
vlastní
Možnost zakoupení autobusové dopravy z téměř celé republiky, odjezdová místa k doptání v CK - možný příplatek za svoz od 49 do 299 Kč dle nástupního místa, základní trasy bez příplatku.
Cena včetně trajektu na ostrov a následný transfer do hotelu bez doprovodu zástupců CK.
Termíny a ceny
Vysvětlivky k cenám
-
D 1/2 BM:
dospělá osoba 1/2 - balkon, mořská strana
-
D 1/2 BP:
dospělá osoba 1/2 - balkon, park
-
D 1/1 P:
dospělá osoba 1/1 - park
Cena zahrnuje
-
7x ubytování
-
7x polopenze
-
každodenní úklid pokoje
-
výměna ručníků
-
závěrečný úklid (pokud je pobyt se zvířetem - závěrečný úklid není v ceně a platí se na místě na recepci)
-
lázeňské a turistické poplatky
Cena nezahrnuje
-
možný příplatek za svoz od 49 do 299 Kč dle nástupního místa, základní trasy bez příplatku
-
domácí zvíře - na vyžádání, 5 EUR denně - platí se na místě v recepci, v tom případě se platí i závěrečný úklid 25 EUR
Příplatky
-
příplatek - lehký oběd (příplatek: 1780 Kč)
-
dětská postýlka (příplatek: 710 Kč)
-
doprava autobusem dospělá osoba (příplatek: 2750 Kč)
-
doprava autobusem dítě do 12 let (příplatek: 2550 Kč)
-
cestovní pojištění UNIQA včetně storna zájezdu od 15 let za den (příplatek: 30 Kč)
-
cestovní pojištění UNIQA včetně storna zájezdu do 15 let za den (příplatek: 15 Kč)
Slevy
-
DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA!!
-
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.1. 2011 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% (neplatí pro termíny do 2.7. od 17.9. 2011) !!!
-
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.4. 2011 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% (neplatí pro termíny do 2.7. od 17.9. 2011) !!!
-
Při zakoupení zájezdu do 15.4.2011 obdrží klienti navíc ZDARMA jeden lehký oběd/týden a to : předkrm, hlavní jídlo bez výběru, salat a desert.
Fotogalerie