8 -denní zájezd | Chorvatsko
Hotelový komplex se skládá z několika budov. Nachází se v zátoce Dubno, je vzdálen cca 1 km od Kraljevice. Tato zátoka přilákala svojí krásou anglického šlechtice Alexandra Scotta a zalíbila se mu natolik, že ji začátkem 19. století zakoupil. Pobýval zde až do smrti roku 1860. Úpravou jeho někdejšího rodinného domu vznikla dnes speciální restaurace, kde se podávají speciality přímořské kuchyně.
Pláže jsou betonové s přímým vstupem do moře. Dětská část je písková s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, taverna grill-pizzerie,
konoba, klimatizovaný kafé bar, menší obchod, místnost
s kulečníkem, sauna, diskotéka, taverna s živou hudbou (15.6.-15.9.). Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, vodní sporty a další.
Pokoje standard jsou dvoulůžkové s možností přistýlky
a jednolůžkové. Nemají balkon a všechny jsou situované na
mořskou stranu. Pokoje superior mají klimatizaci, SAT/TV, lednici,
balkon.
Nabízíme také apartmány pro 4 osoby (jiná šňůra zájezdů).
Švédský stůl, cena neobsahuje nápoje k večeři.
Možnost zakoupení autobusové dopravy z téměř celé republiky, odjezdová místa k doptání v CK - možný příplatek za svoz od 49 do 299 Kč dle nástupního místa, základní trasy bez příplatku.