Jezero hotel **** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 51251
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Chorvatsko / Tranzitní ubytování / Plitvice
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Plitvická jezera – vnitrozemní oblast v nadmořské výšce 800 m, největší chorvatský Národní park, chráněná oblast, která je na seznamu světového dědictví UNESCO. Během tisíců let zde voda vyhloubila koryta řek a hluboké kaňony a díky krápníkovitému podkladu zde vzniklo 16 jezer, která jsou navzájem propojena kaskádami a vodopády. Prohlídka vám zabere min.2 až 5 hodin (doporučujeme dobré obutí). Ideální je ubytovat se zde na jednu noc při vaší cestě na Jadran a moci si tak v klidu prohlédnout Plitvická jezera. Veškeré ubytování na Plitvicích provádíme na dotaz, s potvrzením v průběhu 2-3 dní.

Hotel Jezero nabízí zázemí pro relaxaci a aktivní dovolenou v krásném přírodním prostředí. Nachází se v centrální zóně národního parku, asi 300 m od největšího jezera Kozjak. Hotel má vlastní parkoviště, obchod se suvenýry, bankomat, směnárnu, výtah, za úplatu trezor v recepci, prádelnu, pokojovou službu a používání internetu.

Hotel nabízí také 2 pokoje uzpůsobené pro invalidy. Všechny pokoje jsou vybavené SAT/TV, telefonem s přímou volbou, možností používat internet za úplatu, mají koupelnu.

Hotelová restaurace s kapacitou 400 míst k sezení nabízí bohatou kuchyni, je tu lobby-bar-kavárna. K vybavení hotelu patří whirpool (kapacita 15 osob), jehož použití je zahrnuto v ceně, finskou a tureckou parní lázeň, která bude účtována zvlášť, tělocvičnu. Uvnitř hotelového komplexu jsou i sportovní a rekreační zařízení: čtyři bowlingové dráhy, tenisový kurt, tenisová zeď a venkovní stolní tenis.

V hotelu je konferenční sál s kapacitou až 250 míst, čtyři zasedací místnosti, "Flora" (80 míst), "Sedra" (25 míst), "Degenija" (15 osob), "Edelweiss" (až do 15 míst ).

Veškeré ubytování na Plitvicích provádíme na dotaz, s potvrzením v průběhu několika dní. 

Cena obsahuje

1x ubytování se snídaní
lůžkoviny
ručníky

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

Dítě do 7 let bez lůžka se snídaní se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Možnost příplatku oběda a večeře.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.