Bluesun Kaštelet hotel **** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 6198610
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Tučepi
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Barokní hotel Bluesun Kaštelet se nachází ve známém letovisku Tučepi na Makarské rivieře.  Hotel je umístěn v historické budově z 18 století, u oblázkové pláže, hned vedle hotelu Bluesun Alga, se kterým tvoří jeden hotelový komplex.

Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové a jednolůžkové s pohledem na mořskou stranu nebo do parku. Všechny mají SAT/TV, telefon, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, WI-FI.

Hosté využívají všech služeb hotelu Bluesun Alga, kde se také stravují. Hostům je k dispozici recepce, směnárna, hotelová restaurace, aperitiv bar, letní terasa, bar u bazénu, parkoviště. Dále plážový bar, pizzeria, restaurace a la carte „Kaštelet“, které se nacházejí blízkosti pláže. U hotelu je venkovní bazén a jacuzzi s mořskou vodou.

Pro děti je zde venkovní dětské hřiště, mini klub a mini disco. Hotel dále nabízí za poplatek kadeřnický a kosmetický salón, masáže, saunu, internetový koutek. Ke sportovnímu vyžití lze využít nedaleké sportovní centrum Slatina, které nabízí množství sportovních možností pro děti i dospělé: fitness, tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na fotbal, malou kopanou, košíkovou, házenou, petanque a plážový volejbal.

Oblázková pláž s pozvolným přístupem do moře je vzdálena cca 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Na pláži je bohatá nabídka místních vodních sportů.