Delič vila *** - PRODEJ JEN ČESKO 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 6198913
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Tučepi
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Vila Delič se nachází v západní části letoviska Tučepi mezi hotely Alga a Afrodita, 50 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a 350 m od centra. Možnost parkování u vily. Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2 - 6 osob v přízemí a v 1- 2.patře.

Přízemí: Čtyřlůžkový apartmán (1/4 APT) má dvoulůžkovou ložnici s možností přistýlky, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, koupelnu, balkon, WI-FI, nemá klimatizaci. Pětilůžkový apartmán (1/5 APT, zahrada) je dvoupodlažní a má dvoulůžkovou a jednolůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, 2 koupelny, klimatizaci, balkon, vchod do zahrady, WI-FI.

1.patro: Dvoulůžkové studio (1/2 STD) má dvoulůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, balkon, WI-FI, nemá klimatizaci.

2.patro: Třílůžkový apartmán (1/3+1 APT) má dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem až  pro 2 osoby, SAT/TV, koupelnu, balkon, klimatizaci, WI-FI. Čtyřlůžkový apartmán (1/4 APT) má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a možností přistýlky, SAT/TV, 2 koupelny, klimatizaci, balkon. Pětilůžkový apartmán (1/5 APT, západ, východ) je mezonetový a má dvoulůžkovou a třílůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s možností přistýlky, SAT/TV, 2 koupelny, klimatizaci, balkon, WI-FI.

 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
závěrečný úklid
WI-FI

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
Domácí zvíře (na vyžádání) - 6 EUR/den - platí se na místě v agentuře.

Poznámka

Přistýlka je pouze možná v 1/4 APT (č.21) přízemí, 1/5 APT západ a východ.

Možnost přikoupení stravování: večeře nebo polopenze podávané v restauracích Marina-centrum, Tenis-západ, Mimosa u hotelu Alga, hotel Alga/Afrodita - ceny na vyžádání u 101 CK Zemek.