Medena apartmány Standard plus ***+  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
APT 1/2+1 STANDARD PLUS (A)
9 560 Kč/apartmán
Vlastnosti: terasa
Vybavení: kávovar, klimatizace, mikrovlnná trouba , SAT/TV, sociální zařízení

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 3 osoby, skladba 1/2+1, Standard plus typ A 9 560 Kč
APT 1/4+1 STANDARD PLUS (B)
12 110 Kč/apartmán
Vlastnosti: balkon
Vybavení: kávovar, klimatizace, mikrovlnná trouba , SAT/TV, sociální zařízení

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 5 osob, skladba 1/4+1, Standard plus typ B 12 110 Kč
Kód zájezdu: 51766
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Seget Donji (Trogir)
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: směnárna, aperitiv bar, restaurace a lá carte, dětské hřiště, tobogán, stánek s novinami, supermarket, noční klub, bar na pláži, stánek s občerstvením, bistro
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, škola tenisu, škola potápění

Informace o zájezdu

Apartmány Medena jsou apartmánové středisko umístěné ve svahu a obklopené subtropickou vegetací, vzdálené cca 4 km od Trogiru. Leží v blízkosti hotelu Medena.

Všechny apartmány jsou nově vkusně vybaveny, mají klimatizaci, vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, sociální zařízení. Aparmány typu A jsou vždy v přízemí s terasou a mají 1 ložnici se 2 lůžky, obývací místnost s přistýlkou. Apartmány typu B jsou vždy v 1. patře s balkonem, mají 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací místnost s přistýlkou. Všechny apartmány jsou orientovány na mořskou stranu (výhled na moře nelze zaručit). WI-FI v apartmánech zdarma.

V nabídce máme apartmány typ Standard (viz další nabídka zájezdů) a partmány standard plus, ty jsou vybaveny luxusnějším nábytkem a mají navíc kávovar, mikrovlnou troubu a jsou prostornější.

Klienti mohou parkovat buď v blízkosti apartmánu nebo na parkovišti před recepcí.

V areálu je velká restaurace s výhledem na moře a ostrov Čiovo (ta je k dispozici i klientům, kteří si zakoupili stravování), aperitiv bar, disco klub, taneční terasa, směnárna, stánek s tiskem, supermarket. Na pobřežní promenádě jsou různé bary, restaurace, rychlé občerstvení, kiosky. Pláže jsou oblázkové a kamenité s pozvolným vstupem, vzdálené cca 50-150 m (vhodné pro rodiny s dětmi). Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé (od 15.6. do 15.9.). Pro děti je zde dětské hřiště. Areál má vlastní hřiště na plážový volejbal, ostatní sportoviště je možno využít u hotelu Medena.

U hotelu Medena byl v čevenci 2017 otevřen nový bazén vybavený lehátky a slunečníky. Hosté přímo hotelu Medena mají bazén v ceně a výhodnější nájem slunečníků a lehátek, ostatní hosté, tedy i apartmánů Medena, nemají vstup zdarma, ale je možný za úplatu a placený pronájem slunečníků/lehátek, ceny v CK.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
výměna ručníků 2x týdně
závěrečný úklid
klimatizace
parkování
animace od 15.6. do 15.9.2017
WI-FI připojení k internetu

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

Dětská postýlka v termínech 13.5.-27.5. a 9.9.-30.9.2017 - ZDARMA ! (v ostatních termínech za příplatek)


Možnost připlacení polopenze - stravování je podáváno ve vlastní restauraci a je formou: snídaně švédský stůl, večeře výběr ze 3 menu + předkrmy, moučníky, saláty - bufet

Polopenze dítě do 3 let - ZDARMA !


Domácí zvířata nejsou povolena.


AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech 13.5.-3.6. a 9.9.-30.9.2017 !!! Sleva se nesčítá s časovou slevou.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.2.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % !!! Platí pouze v termínech 3.6.-9.9.2017. Slevy se nesčítají ! Sleva za včasný nákup platí pouze pro pobyty na 7 a více nocí.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 30.4.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % !!! Platí pouze v termínech 3.6.-9.9.2017. Slevy se nesčítají ! Sleva za včasný nákup platí pouze pro pobyty na 7 a více nocí.


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

 • směnárna
 • aperitiv bar
 • restaurace a lá carte
 • dětské hřiště
 • tobogán
 • stánek s novinami
 • supermarket
 • noční klub
 • bar na pláži
 • stánek s občerstvením
 • bistro