Borik Falkensteiner Club Funimation **** all inclusive 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 51387
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Zadar
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén vnitřní, bazén venkovní, dětský klub, jacuzzi venkovní, dětské hřiště, sauna, tobogán, konferenční místnost, kosmetický salón, masážní salón, solárium, dětská herna, Spa
Sport v hotelu: tenisové dvorce, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, půjčovna lodiček, windsurfing, půjčovna jachet a plachetnic, jízdy na banánu, vodní lyžování, fitness studio

Informace o zájezdu

Hotel Falkensteiner Club Funimation Borik je umístěn borovém háji, přímo u moře, v hotelovém komplexu Borik, vzdáleném cca 3,5 km od centra Zadaru. Hotel, který má celoroční provoz, je komfortně vybaven a plně klimatizován. Výtah je v každém hotelovém traktu.

Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové, jednolůžkové typu Komfort a rodinné pokoje 2+2 typu Komfort, Deluxe, Family Suite Superior. Všechny pokoje mají SAT/TV, rádio, telefon, trezor, minibar (za poplatek), koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, internet. Většina pokojů má balkon (nezaručujeme). Pokoje na mořskou stranu jsou za příplatek.

V rodinném pokoji typu Komfort jsou manželská postel a přistýlky v jedné místnosti. V rodinných pokojích typu Deluxe a Family Suite Superior je ložnice s manželskou postelí oddělena od denní místnosti s přistýlkami posuvnými dveřmi. Přistýlky (patrové postele, rozkládací gauče) v rodinných pokojích Komfort a Deluxe jsou vhodné pouze pro 2 děti do tělesné výšky max. 160 cm, v Family Suite Superior pro 3 děti do tělesné výšky max. 160 cm.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace s terasou, aperitiv bar, směnárna, prodejna suvenýrů, kiosek, internet, parkoviště. Hotel má Thalasso & Spa centrum (2500 m2), kde je vnitřní a venkovní bazén, tobogán, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, fitness centrum, gymnastická místnost, finská a turecká sauna, relaxační místnost. Všechny bazény mají sladkou vodu, venkovní bazény nejsou vyhřívané – pouze sluncem. Vnitřní bazén, který je propojený s jedním venkovním bazénem, má teplotu ca 26-28 stupňů.

Sport a zábava je hlavní činností tohoto hotelu. Probíhají zde bohaté animace pro dospělé i děti s aktivním sportovním programem, večerní show, hry a různé soutěže. Pro děti je zde „Falky-Land“ (dětský klub pro děti od 3 do 14 let) s dětským hřištěm spojeným s venkovním dětským bazénem. Tento klub také pořádá pro děti různé zábavné programy. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, kuželky, aerobik, půjčovna jízdních kol, bohatá nabídka vodních sportů, potápění, škola potápění („Extra Divers Worldwide“).

Služby all inclusive začínají v den nástupu od 15.00 hod. a končí v den odjezdu do 10.00 hod. V celém hotelu je zákaz kouření. Na komplex navazuje cca 1,7 km dlouhá zátoka, v které najdete pláže oblázkové a písčité s pozvolným vstupem do moře, vzdálené cca 100 m od hotelu

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - bohatý švédský stůl
u oběda a večeře místní točené nápoje (pivo, stolní víno, voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj)
u Tramontana baru 10:00 - 22:00 hod. místní točené nápoje (pivo, stolní víno, voda, nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj)
přivítací přípitek
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
internet
parkování
využívání Thalasso & Spa centra (vnitřní bazén, fitness centrum, gymnastická místnost, finská a turecká sauna, relaxační místnost, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu)
od 24.5.- 16.9.2017 animační a sportovní programy pro děti i dospělé
pro děti od 3 let dětský klub - FALKY LAND
taneční večery s živou hudbou
sport: plážový volejbal, badminton, fotbal, stolní tenis, kopaná, petanque, tenis, aerobik

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

Dítě do 7 let na přistýlce (3.,4. lůžko) se 2 dospělými osobami v 1/2+2 rodinném pokoji - ZDARMA !!!

Dítě do 7 let na přistýlce (3.,4.,5. lůžko) se 2 dospělými osobami v 1/2+3 rodinném pokoji - ZDARMA !!!

Přistýlky v rodinných pokojích - jsou patrové postele nebo rozkládací gauče, v typech Komfort a Deluxe jsou vhodné pouze pro 2 děti do tělesné výšky max. 160 cm a v typu Family Suite Superior pro 3 děti do tělesné výšky max. 160 cm.


Pokoje na mořskou stranu jsou za příplatek - POZOR mořská strana není možná u pokoje 1/2+3 Family Suite Superior.


Domácí zvířata nejsou povolena.

V celém hotelu je zákaz kouření.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.2.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % !!! Sleva platí pouze pro pobyty v termínech 20.5.- 8.7. a 26.8.- 30.9.2017.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

1/2 pokoj Comfort
1/2 pokoj Comfort
1/2+2 pokoj Comfort
1/2+2 pokoj Comfort
1/2+2 pokoj Comfort
1/2+2 Deluxe
1/2+2 Deluxe
1/2+2 Deluxe
1/2+2 Deluxe
1/2+3 Family Suite Superior
1/2+3 Family Suite Superior
1/2+3 Family Suite Superior
 • bazén vnitřní
 • bazén venkovní
 • dětský klub
 • jacuzzi venkovní
 • dětské hřiště
 • sauna
 • tobogán
 • konferenční místnost
 • kosmetický salón
 • masážní salón
 • solárium
 • dětská herna
 • Spa