Slavica apartmány v soukromí *** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 5167104
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 450 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Vodice
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Vila Slavica v letovisku Vodice se nachází v klidné části, cca 450 m od oblázkové pláže u hotelu Olympia a betonových ploch na slunění. Pláže jsou zde oblázkové s pozvolným přístupem do moře, vhodné pro děti i neplavce. Nejbližší obchod je vzdálen 400 m, restaurace 200 m, centrum města cca 900 m. Parkování je možné v blízkosti vily. Majitelé bydlí v domě. Vila je plně klimatizovaná, má WIFI a zahradní gril. Nabízíme zde ubytování apartmánech pro 3 - 4 osoby, které jsou umístěné v přízemí a v 1.- 2. patře.

1/3 APT má třílůžkovou ložnici, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, balkon, klimatizaci, WIFI.  

1/3+1 APT má třílůžkovou ložnici, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, SAT/TV, koupelnu, balkon, klimatizaci, WI-FI.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace
WI-FI
parkování

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování

Poznámka

1.DÍTĚ DO 7 LET V APARTMÁNU BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2017 SLEVA 5 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY.