Solaris kemp mobil home Aria, Bahamas **** (AK) 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 51708
Typ ubytování: Mobil Home
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Šibenik
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Kemp Solaris, který je obklopen borovým lesem, se nachází cca 6 km od Šibeniku a je součástí střediska Solaris Hotels Resort, tedy je možno využívat kompletní nabídku střediska, ať už zdarma nebo za poplatek. Pláže jsou vzdáleny cca 250 m od ubytování, jsou z drobných jemných kamínků s oblázkovým dnem, betonová plata na slunění, mají pozvolný vstup do moře.  Solaris Hotels Resort nabízí restaurace, bary, komplexy venkovních bazénů, dětská hřiště, mini klub, bohaté animace pro děti i dospělé.  Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce (se školou tenisu), 4 hřiště na plážový volejbal, několik různých hřišť pro míčové hry, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, potápění se školou potápění a další.

Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 5-6 osob.

MH ARIA má rozměr 34,4 m2, 3 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky, 1x s vysouvací postelí), denní místnost s kuchyňským koutem, kabelovou TV, koupelnu, klimatizaci a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem. MH Aria se nachází vedle hotelu Jakov.

MH BAHAMAS má rozměr 34,4 m2, 3 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky, 1x s patrovou postelí), denní místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem. MH Bahamas se nachází v blízkosti mariny.

Parkování je placené u MH typu Aria - v termínech 1.7.-1.9.2017 - 7 EUR za auto a den, v ostatních termínech 4 EUR/auto/den  - platba na místě v recepci. U MH Bahamas je parkovné za jedno auto v ceně. Doplácí se případně parkovné za 2. auto na MH.

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
klimatizace
1 parkovací místo - POZOR platí pouze u mobil home typ Bahamas

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
ručníky
povlečení
pobytová taxa - dospělá osoba 1 EUR/den, dítě 12-18 let 0,50 EUR/den (děti do 12 let pobytovou taxu neplatí)
jednorázový přihlašovací poplatek - 1 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
vratná kauce - 100 EUR/mobilní chata - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid - 40 EUR/mobilní chata - platí se na místě v recepci
zapůjčení povlečení - 10 EUR na jednu postel, 15 EUR na dvojlůžko - platí se na místě v recepci
parkovné u mobil home typu Aria - v termínech 1.7.-1.9.2017 - 7 EUR/auto/den , v ostatních termínech 4 EUR/auto/den - platba na místě v recepci / u mobil home Bahamas se připlácí se případně parkovné až za další auta na MH (dle aktuálního ceníku v kempu)
dětská postýlka a dětská židlička objednání až na místě bez předchozí rezervace se za každou zvlášť platí - 2 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

PPOZOR - je zde ZÁKAZ KOUŘENÍ !


Dětská postýlka a dětská židlička je na předchozí vyžádání při rezervaci ZDARMA, bez předchozí rezervace se za každou zvlášť platí na místě 2 EUR/den !!!


Domácí zvířata nejsou povolena.AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 V TERMÍNECH 20.5.-8.7. A 9.9.-30.9.2017 !!! Sleva se sčítá s časovou slevou.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Slevy se sčítají.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 1.3. DO 31.3.2017 PRODLOUŽENÁ SLEVA 10% (EBD) Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 1.4. DO 30.4.2017 PRODLOUŽENÁ SLEVA 10% (EBD) Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

PRO TERMÍNY POBYTU 23.9.-30.9.2017 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 10 % PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 29.8. DO ODVOLÁNÍ, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA SE SČÍTÁ S AKCÍ 7=6 A JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „SPECIAL OFFER Nb 4“)