Andrija kids hotel **** (K-A) - JEN 101 CK ZEMEK 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 5170010
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Šibenik
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní, kavárna, kadeřnictví, diskotéka, televizní místnost, konferenční místnost, stánek s novinami, bar u bazénu, internetový kout, recepce centrální, Spa
Sport v blízkosti: vodní sporty

Informace o zájezdu

Hotel Andrija je tématicky zaměřen na děti, právě děti jsou tu VIP hosty! Jedinečný, hravý, plný fantazie seznamuje děti s podmořským světem. Delfíni, mořské panny, želvy, podmořské poklady, to jsou základní témata, kterým je hotel přizpůsoben od podlahy až po strop.
6 km od Šibeniku se nachází hotelový a sportovní komplex Solaris, který je s městem spojen autobusovou linkou. Solaris Hotels Resort byl v současné době všemi světovými turistickými organizacemi uznán jako jeden z nejlepších rodinných zábavných resortů pro dovolenou v Chorvatsku. Kromě svých pěti hotelů pokytuje resort zcela nové atrakce. Stará autentická dalmatinská vesnice je zařízena v podobě restaurace, kde můžete ochutnat jídla podle původních receptů z místní výroby včetně mouky umleté na 102 let starém vodním mlýně. Novými venkovními restauračními zařízeními jsou dále cukrárna Sweet Dreams, bar Bongos, bar Lagoon, Beach bar Sundown, Wellness Spa Vitamin bar, Beach Legend bar. Nově vybudované je Pirátské dobrodružství v minigolfu s 18 jamkami na 4000m2 plochy. Součástí areálu je dále zmenšené golfové hřiště – Golf Park, PAR 3 s 9 jamkami a vlastní klubovnou. Děti využívají atrakce (některé jsou za poplatek): vodní skluzavku, Solaris Expres dětský vláček, Dalmatské město (dětstký hrad), dětská hřiště a pískoviště, mini club, mini disco, dětská autodráha, trampolína, býčí rodeo. Celé středisko je dnes protkáno menšími nebo většími venkovními bazény jako např. Palma Beach bar, kde jsou podávány nápoje přímo do bazénu. Podél celého střediska je stále upravovaná dlouhá pláž s 2 řadami rákosových slunečníků. Písečná pláž White Beach je atraktivní oázou, jež obdržela několik světových vyznamenání za kvalitu i údržbu pláže a to v r. 2007, 2009 a 2010. Další 4 km pobřeží Solarisu s různými typy pláží umožňuje každému najít si své místo. Komplex tvoří 5 samostatných hotelů Jure, Niko, Jakov, Andrija a Ivan oddělených lesoparkem a travnatýni plochami.

Pokoje jsou dvoulůžkové, dvoulůžkové s možností jedné přistýlky,  s možností dvou přistýlek 1/2+2 (jedna dvoulůžková ložnice s rozkládacím gaučem=přistýlka) pokoj je pro 2 dospělé osoby a 2 děti max. do 12 let. Jsou zde nové rodinné pokoje (family) se 4 řádnými lůžky 1/4 (2/2), které mají dvě dvoulůžkové ložnice oddělené vnitřními dveřmi. Každý pokoj má balkon, sociální zařízení, klimatizaci, SAT/TV, v těchto pokojích mohou být 2 dospělé osoby a 2-3 děti (z toho 2 děti do 12 let a 1 dítě do 15 let). Možnost jednolůžkového pokoje.

Všechny pokoje mají klimatizaci, minibar, SAT/TV, TEL, trezor, přípojku na internet (za poplatek), vysoušeč vlasů, balkon. Hostům je k dispozici recepce, směnárna, trezor na recepci, aperitiv bar, restaurace, terasa, obchod se suvenýry a denním tiskem, přístup na internet, parkoviště v blízkosti hotelu, pro děti dětské hřiště. Hotel Jure navíc nabízí restauraci á la carte, dva venkovní bazény s mořskou vodou (jeden pro dospělé a jeden pro děti. Hotel Jakov a hotel Niko navíc nabízí venkovní bazén s mořskou vodou. Hotel Ivan, který je na nejvyšší úrovni, navíc nabízí pizzerii „Ivan“, lobby bar, noční bar, kongres centrum - kompletně vybavený kongresový sál pro 470 osob, 3 schůzovní salónky, bankomat, komplex venkovních bazénů smořskou vodou. Hotel Ivan je také propojen s velikým nově vybudovaným „wellness centrem“ (masáže, aromaterapie, několik vyhřívaných vnitřních bazénů s mořskou i sladkou vodou, jacuzzi, bahenní koupele, dýchací cvičení, salón krásy, fitness, solárium. Mezi hotelem Ivan a Jure je na pláži veliký aqua park a také různé nabídky vodních sportů. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce (se školou tenisu), 4 hřiště na plážový volejbal, několik různých hřišť pro míčové hry, stolní tenis, minigolf. Dále kulečník, pikado, vodní sporty, potápění se školou potápění. Ve středisku se pořádá bohatá animace pro děti a dospělé. Pro dospělé také večerní animace (různé show, večery s hudbou k poslechu i tanci).

Domácí zvířata nejsou povolena.

 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
parkovné (do 1.7. a od 26.8.) - 4 EUR/den/auto, (od 1.7. do 26.8.) - 7 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

DÍTĚ DO 3 LET BEZ LŮŽKA SE STRAVOU - ZDARMA !

DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE V 1/2+1 POKOJI (M) SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA !!

2 DĚTI DO 12 LET NA PŘISTÝLCE V 1/2+2 POKOJI (L) SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA !!

4 DĚTI DO 12 LET NA PŘISTÝLCE V 1/2+2 POKOJI (FAM, CON) SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA !!

Domácí zvířata - nejsou povolena.

Hotel Andrija
Hotel Andrija
recepce
lobby bar
lobby bar
restaurace
část jídelny uzpůsobená přímo pro děti
Velký aquapark - není v ceně.
Velký aquapark - není v ceně.
Velký aquapark - není v ceně.
 • bazén venkovní
 • kavárna
 • kadeřnictví
 • diskotéka
 • televizní místnost
 • konferenční místnost
 • stánek s novinami
 • bar u bazénu
 • internetový kout
 • recepce centrální
 • Spa