Metropol Resort - Casa Bel Moretto Remisens Premium depandance **** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 81310
Typ ubytování: Depandance
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Slovinsko / Slovinsko / Portorož
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

DEPANDANCE REMISENS PREMIUM CASA BEL MORETTO ****- PORTOROŽ (SLOVINSKO)

Depandance Remisens Premium Casa Bel Moretto se nachází v přímořském letovisku Portorož, centrum města je vzdáleno cca 600 m. Hotelový komplex se soukromou pláží je umístěn v parku středomořské vegetace a tvoří jej hotel Remisens Premium Metropol a dvě depandance Remisens Premium Casa Rosa a Remisens Premium Casa Bel Moretto. Recepce pro depandanci Casa Bel Moretto je v hotelu Metropol, Hosté využívají všech služeb hotelu Metropol, a také se zde stravují.

Pokoje v depandanci jsou jednolůžkové, dvoulůžkové typu Standard. Všechny pokoje mají SAT/TV, minibar, trezor, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, WI-FI.  Dvoulůžkové pokoje mají balkon do parku a jednolůžkové jsou bez balkonu.

Hosté mají k dispozici v hotelu Metropol recepci, hlavní restauraci, restaurace a la carte, aperitiv bar, venkovní terasu, vnitřní bazén s mořskou vodou, wellness centrum, masáže, fitness centrum, výtah, casino, parkoviště a garáže za poplatek. V sezoně zajišťuje hotel zábavné a sportovní animace pro dospělé i děti. Ke sportovnímu vyžití slouží v blízkém okolí hotelu tenisové kurty, minigolf, hřiště pro volejbal a basketbal, půjčovna lodí a jízdních kol.

Hotelová pláž Metropol Beach, na které mohou hosté využívat venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky (omezené množství), plážový bar, je vzdálena cca 150 m od hotelu. Pláž je betonová a travnatá. Hlavní městská písečná pláž je vzdálena cca 350 m od hotelu. Přístup na pláže je přes místní silnici.

 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků, závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
využívání vnitřního a venkovního bazénu (15.6.- 15.9)
lehátka a slunečníku u bazénu (omezené množství)
volný vstup na hotelovou pláž Metropol Beach (15.6.- 15.9.)
animace (1.7.-30.8.)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa 1,27 EUR/osoba/den - platí se na místě v recepci
dětská postýlka (na vyžádání) 13,50 EUR/den - platí se na místě v recepci
domácí zvíře (na vyžádání) 27 EUR/den - platí se na místě v recepci
parkovné - 14/EUR/den/auto - platí se na místě

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO ZDARMA.

Možnost 2 dětí na řádných lůžkách v 1/2 pokoji - cena je za každé dítě ve dvoulůžkovém pokoji, v doprovodu dospělých osob, které mají také svůj dvoulůžkový pokoj.