Hotel Katarina ***  

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 10450
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Sv. Katarina / Ostrov Sv. Katarina
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Hotel Katarina se nachází na překrásném malém ostrůvku přímo naproti Rovinji (10 minut lodí) obklopen mediteránským parkem z 19. století. Hotel má 110 pokojů v rustikální stylu.

Všechny pokoje mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT/TV, balkon nebo terasu, telefon, trezor, minibar na vyžádání, klimatizaci, WI–FI. Hlavní budova hotelu má výtah. Pokoje standart jsou dvoulůžkové s manželským lůžkem a nacházejí se v hlavní budově. V depandanci jsou rodinné pokoje a pokoje suite. Rodinné pokoje mají jeden vchod, ale dva oddělené pokoje, z čehož dětský pokoj má palandovou postel. Pokoj suite je o velikosti 40-50 m2, má manželské lůžko a obytnou část s gaučem.

Hotelová restaurace má interier ve stylu rakousko-uherského paláce se dřevěnými stropními trámy. Má velkou terasu propojenou s venkovním bazénem. Na pláži se nachází Bistro Plaža a na ostrově jsou další 3 bary – Lobby, Pool i Mandrač cocktail bar. Pláže jsou na východní straně ostrova, vzdáleny od hotelu 50 – 100 m, většinou oblázkové. Hotel má 3 venkovní bazény s mořskou vodou – velký s hydromasáží, střední a dětský. Pro sport a rekreaci mají hosté mají k dispozici : antukový tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, střelnici, minigolf, dětské hřiště a vodní sporty.

Zábava a večerní programy : miniklub pro děti od 4 do 12 let a to 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne každý den kromě soboty, mini disco, animace pro děti i dospělé – talent show , aerobic, aqua aerobic, zumba, pilates, joga, živá hudba na terase. Protože se hotel nachází na ostrově, má hotelová společnost v přístavu v Rovinji informační kancelář, kde je organizován i parking automobilů pro hotelové hosty a převoz na ostrov. Lodní přeprava na ostrov je každou hodinu od 5.30 do 00:30 hodin.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkování na parkovišti Valbruna - hlídané
převoz lodí z Rovinje na ostrov a zpět (během celého pobytu)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA !!!

Dětská postýlka pro dítě do 2 let (na předchozí vyžádání) - ZDARMA !!!


Rodinný pokoj 1/4 FAMILY SUITE - má jednu dvoulůžkovou ložnici a pokoj pro děti je s palandou, pokoje jsou spojeny dveřmi, mají jeden vchod a jedno sociální zařízení.

Pokoj 1/2 SUITE - má manželské lůžko a obytnou část s gaučem.

Jednolůžkový pokoj - je 1/2 pokoj Standard obsazený pouze jednou osobou (single use).


Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% (EBD1) !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% (EBD2) !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Sv. Katarina ostrov (Rovinj) - Island Katarina hotel - Standard pokoj C2