Padova hotel ***+ 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 41110
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Rab / Rab
Doprava: Autobus
Vybavení: prodejna se suvenýry, trezor na recepci , bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén vnitřní sladká voda, restaurace a lá carte, kavárna, terasa, kadeřnictví, televizní místnost, sauna, konferenční místnost, stánek s novinami, masážní salón, solárium, večerní hudba, přístaviště pro čluny
Sport v hotelu: fitness studio
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, půjčovna jízdních kol

Informace o zájezdu

Hotel Padova se nachází přímo u moře ve stejnojmenné zátoce a v blízkosti starého města Rab. Pěší chůzí podél moře trvá cesta do městečka cca 5-10 minut. Hotel Padova byl kompletně zrekonstruován na 4*.

Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, jednolůžkové a pokoje suite se dvěma místnostmi. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vybavené novým nábytkem, mají LCD SAT/TV, telefon, minibar, trezor, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon, WI-FI.  

Pokoj Superior Suite 1/2+2 má dvoulůžkovou ložnici, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, jeden vchod, dvě koupelny, je zde možná přistýlka pro 5. osobu.  Pokoj Standard Suite 1/2+2 má dvoulůžkovou ložnici, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, jeden vchod, jednu koupelnu, je zde možná přistýlka pro 5. osobu.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, lobby bar, kavárna, aperitiv bar, restaurace á la carte, TV místnost, vnitřní a venkovní bazén s mořskou vodou. Vnitřní bazén může být v červenci a v srpnu uzavřen. Nabídka služeb wellness: sauna, masáže, solárium, fitness. Dále je zde kosmetický salon, kadeřnictví, obchod se suvenýry a tiskem, terasa pro slunění a večerní zábavu, konferenční místnost pro 150 osob, trezor na recepci. Hotel zajišťuje animaci, večery s živou hudbou. Pro děti je zde herna v přízemí hotelu. Hosté mohou využít ke sportovnímu vyžití tenisové dvorce, které jsou u hotelu Imperial (od hotelu Padova vzdálené cca 20 min.), dále minigolf, půjčování jízdních kol, stolní tenis. V blízkosti hotelu je jachetní přístav. Domácí zvířata nejsou povolena.  Oblázkové, kamenité a písčité pláže jsou vzdálené cca 150-400 m od hotelu. Je možnost jezdit lodním taxi na jiné pláže ostrova.

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků - přestup na trajekt v přístavu Valbiska, autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Lopar do místa ubytování NENÍ ZAHRNUT V CENĚ - klienti si jej platí na místě sami, transfer bude ale klientům objednán přes CK                                             

                                            

 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
každodenní lodní přeprava na pláž Suha Punta v období 1.6.-1.9.2017
doprava (v ceně není transfer z přístavu Lopar do ubytovací jednotky, transfer si hradí klient sám)

Cena neobsahuje

transfer z přístavu Lopar do ubytovací jednotky/a zpět
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa - povinný příplatek (platí se v CK/u prodejce)
povinný přihlašovací poplatek - 1 EUR/osoba - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA !!!

Dítě do 6 let přistýlka v 1/2 pokoji se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Domácí zvířata nejsou povolena.

Superior Suite 1/2+2+(1) - cena je za celý pokoj s polopenzi (4 osoby bez rozdílu věku), pokoj má dvoulůžkovou ložnicí, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, jeden vchod, dvě koupelny, je zde možná přistýlka pro 5. osobu, velikost 52m2.

Standard Suite 1/2+2+(1) - cena je za celý pokoj s polopenzi (4 osoby bez rozdílu věku), pokoj má dvoulůžkovou ložnicí, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, jeden vchod, jedna koupelny, je zde možná přistýlka pro 5. osobu, velikost 46m2.

 • prodejna se suvenýry
 • trezor na recepci
 • bazén venkovní sladká voda
 • aperitiv bar
 • bazén vnitřní sladká voda
 • restaurace a lá carte
 • kavárna
 • terasa
 • kadeřnictví
 • televizní místnost
 • sauna
 • konferenční místnost
 • stánek s novinami
 • masážní salón
 • solárium
 • večerní hudba
 • přístaviště pro čluny