Rapoća kemp mobil home Comfort *** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 41057
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Lošinj / Nerezine
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Vlevo od hlavní silnice na úpatí pohoří Osoršćice najdeme první městečko na ostrově Lošinj - Nerezine. Místu dominuje zvonice františkánského kostela s klášterem z 15. století. V kostele je několik významných církevních uměleckých děl, z nichž nejvýznamějším je obraz Matky Boží s dítětem od neznámého benátského malíře z 15. století. Nerezine je místo, které postupně vyrostlo v námořní vesnici s malou loděnicí, známou stavbou dřevěných lodí. K dispozici je nový přístav.
Dvě turistická střediska, dva kempy Lopar a Rapoča, dva nové menší rodinné hotely jakož i velký počet privátních pokojů a apartmánů nabízí příjemný pobyt. Je zde velká samoobsluha, několik restaurací, další menší obchody, tržnice.

V bezprostřední blízkosti Nerezine jsou 2 pláže Ridimutak a Galboka. Obě pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi, s oblázko–písčitým povrchem a mělkým vstupem do moře. Borovicové háje sahají téměř až k moři. Nad pláží Ridimutak je parkoviště, na pláži je možno pronajmout lehátka, slunečníky. K občerstvení slouží Ridimutak beach bar, který se v noci mění v malý noční klub.
 

MOBIL HOME - KEMP RAPOČA – NEREZINE (OSTROV LOŠINJ)

Nachází se na okraji Nerezine, v borovém háji.  Severovýchodní strana kempu je obklopena oblázkovými a částečně kamenitými plážemi. Pláž pro psy se nachází 50 m od kempu. Hosté mají v areálu kempu k dispozici café bar, obchod, pekárnu, směnárnu, internetový koutek. Pro děti je tu dětské hřiště. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal přímo na pláži a půjčovna jízdních kol. Kemp má dvě moderně vybavené sanitární zařízení, přizpůsobené také pro invalidy a prádelnu.

 V kempu Rapoća nabízíme ubytování v mobilních chatách (mobil home) typu Comfort 24 m2 pro 4-6 osob. Mají 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň, obytnou část s možností rozkládacího lůžka, sociální zařízení a terasu se zahradním nábytkem.

WI-FI internet je dostupný v celém areálu kempu – za poplatek.

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
klimatizace
parkovné za 1 auto

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK: dospělá osoba - 1 EUR/den, dítě 12 -18 let - 0,50 EUR/den - platí se na místě v recepci
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 1,50 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
povinný příplatek závěrečný úklid - 30 EUR/mobilní chata - platí se na místě v recepci
domácí zvíře (na předchozí vyžádání) - 6 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Mobilní chata může být obsazena maximálně 4 dospělými osobami a 2 dětmi do 12 let !


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.