Dolac apartmány *** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 41058
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Lošinj / Nerezine
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Vlevo od hlavní silnice v úpatí pohoří Osoršćice najdeme první městečko na ostrově Lošinj - Nerezine. Místu dominuje zvonice františkánského kostela s s klášterem z 15. století. V kostele je několik významných církevních uměleckých
děl, z nichž nejvýznamějším je obraz Matky Boží s dítětem od neznámého benátského malíře z 15. století.

Nerezine je místo, které postupně vyrostlo z pastýřské staré osady v rybářskou a nakonec námořní vesnici s malou loděnicí . Loděnice je známá stavbou dřevěných lodí. K disposici je nový přístav, který obohatil turistickou nabídku tohoto místa. Dvě turistická střediska - dva kempy Lopar a Rapoča, dva nové menší rodinné hotely jakož i velký počet privátních pokojů a apartmánů nabízí příjemný pobyt. Je zde velká samoobsluha, několik restaurací, další menší obchody, tržnice. V centru právě na trhu a v přístavu je k dispozici bezplatný městský WIFI přístup.

V bezprostřední blízkosti Nerezine jsou 2 pláže a to Ridimutak a Galboka. Obě pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi s ohledem na oblázko – písčitý povrch a mělkého vstupu do moře. Borovicové háje sahají téměř až k moři a vytváří přírodní kulisu. Nad pláží Ridimutak je parkoviště, na pláži je možno pronajmout lehátka slunečníky. K občerstvení zde slouží Ridimutak beach bar, který se v noci promění v malý noční klub.

Apartmány Dolac patří organizačně pod kemp Rapoča v Nerezine. Zde se klienti i přihlašují a odhlašují.

Každý apartmán je nejvýše pro 4 osoby, některé APT mají balkon (viz ceníková tabulka). Jsou buď typu studio (vše v jedné místnosti) nebo mají jednu ložnici s francouzským lůžkem a obývací místnost s plně vybavenou kuchyní (včetně mikrovlnné trouby) a s rozkládacím gaučem pro 1 – 2 osoby. Apartmány jsou vybaveny SAT/TV, klimatizací; lůžkoviny i ručníky jsou v ceně.

Hosté mají v areálu kempu k dispozici restauraci, café bar, obchod, pekárnu, směnárnu, internetový koutek. Pro děti je tu dětské hřiště a kemp také zajišťuje animaci. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal přímo na pláži a půjčovna jízdních kol.

Pláž jsou oblázkové a skalnaté, vzdálené cca 150 m od apartmánů.

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie
vody
plynu
lůžkoviny
ručníky
klimatizace
parkovné za 1 auto

Cena neobsahuje

doprava, cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK: dospělá osoba 1 EUR/den, dítě 12 -18 let 0,50 EUR/den - platí se na místě v recepci
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 1,50 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid - povinný příplatek - 20 EUR/mobilní chata (v termínech do 15.7. a od 19.8.) a 25 EUR/mobilní chata (v termínech 15.7.-19.8.) - platí se na místě v recepci
domácí zvíře (na vyžádání) - 6 EUR/den - platí se na místě v recepci