Vespera hotel ****  

Vyprodáno
Kód zájezdu: 41090
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Lošinj / Mali Lošinj
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, bazén venkovní, aperitiv bar, bazén dětský, restaurace a lá carte, pláž nuda, terasa, dětský klub, jacuzzi venkovní, dětské hřiště, konferenční místnost, stánek s novinami, internetový kout, dětská herna
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, kuželky

Informace o zájezdu

Hotel se nachází v zátoce „Sunčana Uvala“ v nejkrásnější části ostrova, obklopený borovicovým lesem, vzdálený asi 2 km od centra města. Hotel patří do sítě hotelů „Kinder hotels“ a má 5 smajlíků. Je centrálně klimatizován.

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (rozkládací křeslo, které je menší než normální lůžko, doporučujeme pro děti do max. 12 let), jednolůžkové a rodinné (family) pokoje (2 pokoje propojené vnitřními dveřmi, každý pokoj má koupelnu, balkon a možnost 1 přistýlky pro dítě do 12 let). Pokoje jsou prostorné, moderně zařízené, mají SAT/TV, telefon, koupelnu vysoušeč vlasů, klimatizaci, prostorný balkon se sezením, připojení k internetu. Trezor, minibar za poplatek. Na pokoji je k dispozici 1 plážový ručník/osoba/pobyt + plážová plastová taška/pokoj.

Hostům je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, velká terasa s vyhlídkou na moře, aperitiv bar, restaurace á la carte Veli Žal, Borik a Lanterna (v blízkosti hotelu u pobřeží), směnárna, internetový koutek, prodejna s novinami a suvenýry, kongresové sály. Pro děti je zde dětská herna vybavená hrami pro děti všech věkových kategorií, několik prostorů pro rodiny s dětmi. Hotel má komplex venkovních bazénů cca 3.000 m2 na třech poschodích kaskádovitě položených směrem k moři včetně jacuzzi, masážní proudy. Dva bazény pro děti s vodopádem a skluzavkou. 

V blízkosti hotelu jsou tenisové dvorce, minigolf, kuželky, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, vodní sporty a další.

Pro děti a dospělé je organizovaná bohatá celodenní animace (6 dní v týdnu), kluby pro děti dle věku. Symbolem hotelu je Pino, veselá postavička, která baví děti po celý den a každý večer a jehož název má i dětský klub: Pino club, do kterého můžete dát své dítě již v 10 hod. a v 17-18 hod. si je vyzvednout. V Pino clubu je celodenní program pro děti s animátory. Večer je opět program s Pinem pro děti na venkovní terase a poté je program pro dospělé (ale i děti). Hotel je ideální pro rodiny s dětmi.

Upozorňujeme, že na pokojích se nesmí kouřit, ani na terase pokoje a pro kouření jsou zvlášť vyhrazeny prostory.

Pláže jsou přírodní kamenité s upravenými plochami na slunění se vstupem do vody po žebříku, dvě oblázkové pláže s hrubým pískem vhodné pro malé děti, vzdálené 50-150 m od hotelu (jedna z nich, ta větší je Sunčana Uvala). Je zde mnoho možností na ležení, jak ve stínu borovic, tak na přímém slunci. U pláže v borovém lese je krásné dětské hřiště a také záchranná služba. V blízkosti je nudistická pláž.

Od hotelu do města jezdí pravidelně turistický vláček a u vedlejšího hotelu Aurora je autobusová zastávka, odkud je pravidelné spojení s městem. Hotel organizuje výlety např. na písečný ostrov Susak s prohlídkou a koupáním, dále na ostrov Rab a další.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - bohatý švédský stůl (u večeří neomezeně točené nealkoholické nápoje: cola, fanta, sprite, šťávo-džusy, voda)
večerní animační programy pro děti a dospělé
pro děti Baby-club (2-5 let), Mini-club (5-12 let) a Teenclub (12-16 let) s aktivitami 6 dní v týdnu, Baby club a Mini-club mají v ceně svačinu v poledne a odpolední svačinu včetně vody a šťávy, Teen club má v ceně odpolední svačinu včetně vody a šťávy
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
závěrečný úklid
slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (omezený počet)
1 plážový ručník/osoba/pobyt + plážová taška/pokoj
vstup do komplexu venkovních bazénů
internet

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 7 KN/osoba - platí se na místě v recepci
dětská postýlka 4 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 7 let přistýlka (3.lůžko) v 1/2+1 pokoji se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Na všech pokojích je zákaz kouření.

Možnost stravy pro alergiky za příplatek a na předchozí vyžádání.

Neomezeně nealkoholické nápoje k večeři !!!

Rodinné pokoje Family - jsou to dva pokoje propojené vnitřními dveřmi - každý pokoj má své sociální zařízení a balkon, pokoj musí být obsazen maximálně 2 dospělými osobami a 4 dětmi (2 děti do 16 let v samostatném 1/2 pokoji jsou na řádných lůžkách zdarma resp. v ceně pokoje, v každém pokoji je možnost přistýlky pro děti do 12 let).


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.1.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% PLATÍ POUZE PRO TERMÍNY 13.5.-24.6.2017 !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

PRO TERMÍNY POBYTU 16.9.-30.9.2017 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 15 % PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 28.8.2017 DO ODVOLÁNÍ, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „LM15“)

bazén u sousedícího hotelu Aurora je společný
Vespera rodinný pokoj
bazén společný s hotelem Aurora
bazén společný s hotelem Aurora
bazén společný s hotelem Aurora
bazén společný s hotelem Aurora
 • prodejna se suvenýry
 • směnárna
 • bazén venkovní
 • aperitiv bar
 • bazén dětský
 • restaurace a lá carte
 • pláž nuda
 • terasa
 • dětský klub
 • jacuzzi venkovní
 • dětské hřiště
 • konferenční místnost
 • stánek s novinami
 • internetový kout
 • dětská herna