Delfin hotel *** 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 40867
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Krk / Omišalj
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: trezor na recepci , dětské hřiště, výtah, parkování, bar na pláži

Informace o zájezdu

Hotel Delfin se nachází v severozápadní části ostrova Krk, cca 1 km od centra města Omišalj. Hotel je obklopen borovicemi a středomořskou vegetací a nabízí 48 pokojů, restauraci, kavárnu s barem, terasu, výtah, dětské hřiště. Pro hotelové hosty je parkování a internet zdarma. WI-FI přístup je možný na recepci, na pokojích je kabelové připojení. Trezor je k dispozici na recepci hotelu.

Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, rodinné (2+2) a suite. Každý pokoj má koupelnu, klimatizaci, SAT/TV a malý balkon. Pokoj suite se skládá ze dvou dvoulůžkových ložnic spojených dveřmi, může být obsazen 3 nebo 4 osobami (z toho musí minimálně 2 dospělé +1,2 děti do 12 ti let). Pláž oblázková a kamenitá s betonovými plochy na slunění je přímo  pod hotelem, vzdálena cca 50 m. Na druhé straně zátoky, kde se hotel nachází, jsou vybudovány přečerpávací nádrže, ty však nijak neovlivňují čistotu moře (sledováno Unescem), ani poklid prostředí tohoto turistického střediska.

Doporučujeme pouze na vlastní dopravu.

Poznámka

PRO TERMÍN POBYTU 2.9.-9.9.2017 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 15 % A PRO TERMÍNY POBYTU 9.9.-30.9.2017 SLEVU 10% PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 28.8.2017 DO ODVOLÁNÍ, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „LAST MINUTE OFFER“)

  • trezor na recepci
  • dětské hřiště
  • výtah
  • parkování
  • bar na pláži