Jadran hotel ***  

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 40900
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Krk / Njivice
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: klimatizován celý hotel, terasa, dětský klub, centrum města
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, aquaaerobic
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, plachtění, půjčovna skútrů, jízdy na banánu

Informace o zájezdu

Hotel Jadran je umístěný přímo nad pláží u hlavní promenády vedoucí do centra města Njivice (cca 200 m). Přímo před hotelem u pláže jsou hostům k dispozici lehátkové bary.

Pokoje v hotelu jsou vybaveny SAT/TV, telefon, minibarem, koupelnou s vysoušečem vlasů, klimatizací a WI-FI připojením k internetu. Jsou buď dvoulůžkové s možností přistýlky nebo jednolůžkové. Některé pokoje mají balkon do parku - viz ceník.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, 2 terasy s pohledem na moře, aperitiv bar, noční bar, TV místnost, kadeřnický salón, parkoviště. Všechny společné prostory jsou klimatizované. V hotelu se pořádají taneční večery s hudbou.

Pláž oblázková, přírodní kamenitá a betonové plochy jsou přímo před hotelem, vzdálené cca 10 m. V centru města najdete spoustu barů, obchůdků, cukrárny, pizzerii a další. Pro děti je zde dětské hřiště. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
u večeří neomezeně místní točené nápoje (pivo, víno, voda, ovocné šťávy)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
pobytová taxa
závěrečný úklid
WI-FI připojení k internetu

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění

Poznámka

Dítě do 7 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!


Neomezeně nápoje k večeři !!!

Domácí zvířata nejsou povolena.SLEVA 15 % - uvedená cena je již vypočtena se slevou 15 % v termínech 24.6.-1.7. a 9.9.-30.9.2017, platí pro pobyty minimálně na 7 nocí ! Tato sleva se nesčítá s časovou slevou.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 5% !!! Platí pro termíny 20.5.-24.6. a 1.7.-9.9.2017. Slevy se nesčítají.


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Cabana bar&more_
Cabana bar&more_
Pizzeria Bukaleta
Plava terasa
  • klimatizován celý hotel
  • terasa
  • dětský klub
  • centrum města