Posejdon hotel *** - all inclusive light - BUS 

Vyprodáno 2017
Kód zájezdu: 52600
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: all inclusive light
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Korčula / Vela Luka
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, terasa
Sport v blízkosti: potápění, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů

Informace o zájezdu

Hotel Posejdon je postaven přímo na nábřeží a od centra města Vela Luka jej dělí pouze průplav široký 200 m a je s ním spojen turistickým člunem. Pobřežní cesta do centra města je dlouhá asi 1,2 km. Před hotelem mezi palmami je uměle vytvořená vlastní, menší oblázko-písčitá pláž s plážovým barem.

Hotel nabízí pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky nebo jednolůžkové, které jsou vybavené koupelnou, SAT/TV, telefonem, klimatizací. Balkon mají jen některé pokoje – viz. ceník.

Hotel má klimatizovanou restauraci, terasu s živou hudbou, aperitiv bar, vnitřní bazén, parkoviště a WI-FI za příplatek. Ke sportovnímu vyžití slouží v blízkosti hotelu jedno z nejmodernějších potápěčských center Posejdon. Je zde možnost si pronajmout člun, vodní skútr nebo jízdní kolo. Veřejná oblázková pláž je vzdálena cca 100 m od hotelu. Na pláži bohatá nabídka místních vodních sportů. 

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Split, autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Vela Luka je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem do ubytovacího zařízení chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK 

 

 

 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl
u obědů a večeří točené domácí alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, vína červená a bílá, tonic, cola, voda, různé limonády, šťávy)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
dětská postýlka - za příplatek

Poznámka

Dítě do 6 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Dítě do 6 let na řádném lůžku s 1 dospělou osobou - ZDARMA !!!Domácí zvířata nejsou povolena.!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.3. 2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!

PRO TERMÍN POBYTU 10.6.-17.6.2017 POSKYTUJEME DODATEČNOU AKCI 7=6 (SLEVA CCA 15%) PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 19.5.2017 DO ODVOLÁNÍ, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: „SPECIAL OFFER 7=6“).

  • aperitiv bar
  • terasa